Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 3:47 pm

И извинете за ПвП,али тука никој веќе не збори за Ангели,само за Македонски идол х)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 3:55 pm

Дечки форумов е за ангели и треба да остани за ангели, а ако сакате форум за разгоиворање кажете ке ви направам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 3:58 pm

sosmilugar. ♥ напиша:
.Janna. напиша:
Ne od novo!
Туку да се избришат сите непотребни теми и да се преименува форумов бидејќи ние воопшто не збориме за ангели

Извини Јана, ама предлогов ми изгледа бесмислен -.- Може уште милион под-форуми да отвориме, ама на крајот на краиштата ова е форум за ангели.

Епа Ангели нема вечно да ги дават кај нас.. и ако не се тие, фактички според вас не треба форум да има?!
.. Само заради Ангели ако се посетуваше форумот..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 4:12 pm

Burn.In.Hell напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
.Janna. напиша:
Ne od novo!
Туку да се избришат сите непотребни теми и да се преименува форумов бидејќи ние воопшто не збориме за ангели

Извини Јана, ама предлогов ми изгледа бесмислен -.- Може уште милион под-форуми да отвориме, ама на крајот на краиштата ова е форум за ангели.

Епа Ангели нема вечно да ги дават кај нас.. и ако не се тие, фактички според вас не треба форум да има?!
.. Само заради Ангели ако се посетуваше форумот..

Па потоа ке се направи за ангелите и разни прокети од Крис морена како што е направено кауп од кога заврше ангели..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 4:12 pm

^ Aма сепак треба да остане тоа и за Ангели.Не пречи нели?Нека се отворат само нови подфоруми а овој стариот дел нека се среди али нека не се бришат потребни теми.
Вратете се на почетокот Go down
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 4:22 pm

^^^
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 4:38 pm

La.Petisa♥ напиша:
^ Aма сепак треба да остане тоа и за Ангели.Не пречи нели?Нека се отворат само нови подфоруми а овој стариот дел нека се среди али нека не се бришат потребни теми.

Даа! Јас мислам се шо е за ангелид а осатни и плус да се направат нови подфоруми како шо кажавте за мода,здравје,исхрана,емисии,цртани филмови и слично..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 1:48 am

Прво треба лого да се стаи посе се друго да се праи...И мислам дека не треба да биде портокалово...поубаво ќе биде пример:светло сино,светло розево,светло виолетово,светло црвено...така по светли бои поубави ќе бидат мислам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 3:34 am

Џабе коментираме тука и ние се расправаме, вака да биде, тоа да биде да се смени тоа.. Никој не ни обрнува внимание. После се изненадуваме што членови си заминуваат, и ногу се нередовни. Па не може да се очекува да бидат сите редовни зошто прво и прво треба администраторите да се редовни. Ние имаме предлози, идеи размислуваме за отварање на нови подфоруми, а уште ни лого немаме. Изгледаме како тие пропаднатите форуми. И тоа ќе се случи ако не се преземе нешто. -.-

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 5:22 am

Burn.In.Hell напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
.Janna. напиша:
Ne od novo!
Туку да се избришат сите непотребни теми и да се преименува форумов бидејќи ние воопшто не збориме за ангели

Извини Јана, ама предлогов ми изгледа бесмислен -.- Може уште милион под-форуми да отвориме, ама на крајот на краиштата ова е форум за ангели.

Епа Ангели нема вечно да ги дават кај нас.. и ако не се тие, фактички според вас не треба форум да има?!
.. Само заради Ангели ако се посетуваше форумот..

Не реков дека вечно ќе ги има -.- Ама ако се избрише се, кога ќе почне на А1 (ако некогаш воопшто почне) да се емитува, ќе има што да се збори .. Нема потреба да се смалува толку малку за ангели место на форумот, туку само плус други под-форуми да се отворат ..

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 5:45 pm

Дечки можете да почнете да давате предлози за нови подфоруми
и тие што сакате и што имате желба можете да почнете да правите и лого за форумов ,да биде според скинот
и после ние ке избериме кое ке го ставиме
и неактивните модератори ке ги тргниме и ке ставиме нови

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 5:53 pm

^ Кои треба да се димензии на логото и на кој да го праќаме?

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 5:54 pm

Предлози за подфоруми:
-Емисии
-Здравје
-Мода
-Исхрана
-Цртани Филмови
-Натпревари

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 5:55 pm

RebeldeAngel.♥ напиша:
Нови подфоруми

-Мода
-Здравје
-Совети
-Натпревари(од секаков вид, не само фотошоп)
-Супер Тропе
-Проекти на Крис Морена
-Диети и Фитнес
-Новости од светот на славните
-Хороскоп
-Љубов
-Училиште
итн, итн.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Саб Мар 12, 2011 6:05 pm

.Diosa.Suarez напиша:
Предлози за подфоруми:
-Емисии
-Здравје
-Мода
-Исхрана
-Цртани Филмови
-Натпревари


+
-Проекти
-Награди(да биде под натпревари и за тие шо ке победат во некој натпревар во овој подфорумке се направи тема во која ке се доделуваат наградите на победниците)
-Ресурси
-Туторијали
-Љубов
-Другарство
-Училиште
-Совети
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 3:31 am

RebeldeAngel.♥ напиша:
Нови подфоруми

-Мода
-Здравје
-Совети
-Натпревари(од секаков вид, не само фотошоп)
-Супер Тoрпе
-Проекти на Крис Морена
-Диети и Фитнес
-Новости од светот на славните
-Хороскоп
-Љубов
-Училиште
итн, итн.

вака подфорумите за Супер Торпе , Проекти на Крис Морена (другите серии на Крис) и Креативни интервенции [за Ангели] нека се стават под едно исто поле и темите од типот на Las Pallarijas de Lali,Las Chinitas de Euge да се направат како подфорум FC de Lali Macedonia и FC de Euge Macedonia бидејќи само тие функционираат и внатре да си отвараме Теми , како новоости , проекти , идеи , помош и сл. да не се трупа се во една тема
.Кој се сложува?
Вратете се на почетокот Go down
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 3:56 am

ФОРУМ
Добредојдовте
Форум
Овластени лица
Портал новости ( за светот и ангели и супер торпе и да може и членовите да коментираат )

ПРОЕКТИ НА КРИС МОРЕНА

АНГЕЛИ
Разговори поврзани со серијата
-Парови
-Ликови
Фан клубови
СУПЕР ТОРПЕ
Разговори поврзани со серијата
Ликови

МУЗИКА
Општо
Поп
Хип Хоп
Рок

ФИЛМ
Играни филмови
Актери и Актерки
Серии
-Цртани филмови

ОПШТО

ОБРАЗОВАНИЕ

МОДА И УБАВИНА

ЉУБОВ И ДРУГАРСТВО

РАЗГОВОР ( тука ќе спаѓаат офтопик,во моментов )

АНКЕТИ

ФОРУМСКИ ИГРИ
-hot seats


ОСТАНАТО

ФОТОШОП
Ресурси & Општо
Галерии
Наптревари

АРХИВА

Боите да се сменат и логото да ги има ангели,супер торпе,дисни ѕвездите ( селена,деми,мајли ) итн ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 4:05 am

anamariia x3 напиша:
ФОРУМ
Добредојдовте
Форум
Овластени лица
Портал новости ( за светот и ангели и супер торпе и да може и членовите да коментираат )

ПРОЕКТИ НА КРИС МОРЕНА

АНГЕЛИ
Разговори поврзани со серијата
-Парови
-Ликови
ФК на Лали
ФК на Еухе

СУПЕР ТОРПЕ
Разговори поврзани со серијата
Ликови

ОСТАНАТИТЕ СЕРИИ НА КРИС МОРЕНА

МУЗИКА
Општо
Поп
Хип Хоп
Рок

ФИЛМ
Играни филмови
Актери и Актерки
Серии
-Цртани филмови

ОПШТО

ОБРАЗОВАНИЕ

МОДА И УБАВИНА

ЉУБОВ И ДРУГАРСТВО

РАЗГОВОР ( тука ќе спаѓаат офтопик,во моментов )

АНКЕТИ

ФОРУМСКИ ИГРИ
-hot seats

НАТПРЕВАРИИ


ОСТАНАТО

ФОТОШОП
Ресурси & Општо
Галерии
Наптревари

АРХИВА

Боите да се сменат и логото да ги има ангели,супер торпе,дисни ѕвездите ( селена,деми,мајли ) итн ..

се исто мислиме (најубаво ке биде вака) .
Само да има по еден подфорум за фк на Лали и еден на Еухе оти ако се и двата во еден се ке се побрка.
Вратете се на почетокот Go down
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 5:16 am

Шо ке ни се дизни ѕвездите на логото х) ?
Инаку не мислите дека треба и позадина да се смени?И оние знакчињата кои претставуваат дали има нови мислења,или не?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 5:29 am

Да супер ќе биде како што кажа Анамарија.
И мислам треба во друга боја да биде скинот и банерот :D

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 8:59 am

Bonnie* напиша:
Шо ке ни се дизни ѕвездите на логото х) ?
Инаку не мислите дека треба и позадина да се смени?И оние знакчињата кои претставуваат дали има нови мислења,или не?

Да.. Шо ке ни се? Форумов е за ангели не за сите познати.. ^
Иначе за предлогот на анамарија мислам се е океј само да има повеќе под форуми за ангели отколку за општо т.е. офф топик..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 9:18 am

^ aма барем Супер Торпе да ги има на логото.Оти и онака ке има за нив посебен подфорум
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 9:29 am

Кога ќе ги нема Дизни ѕвездиве нема потреба ни од Супер Торпе :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 10:00 am

Форумов е за ангели а не за дизни xD..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Нед Мар 13, 2011 10:02 am

^ aма добро веќе кога ке има отворено и општо да збориме за Супер Торпе јас мислам дека треба да се дел (барем мал) од логото.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   

Вратете се на почетокот Go down
 
УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: