Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 1:09 pm

Се согласувам..ајде го чекаме Стефан да видиме што ке каже Крис:/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 1:13 pm

Точно.Сликите се најмалце битни (: Симни си ги ако ти е до толку -.- Испаѓа ко да го користиш форумот само за слики.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 1:26 pm

Дечки ај не се карајте.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 1:36 pm

StefaN напиша:
Му ја пратив темава на Крис па ќе видиме деновиве нешто.
Ај на арно нека е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:11 am

Се сложувам со отварање на нови подфоруми и бришење на оделните папки на ликовите од ангели. Може да се поставуваат новости во папката обично за Ангели, а не во оделните папки сите пишуваат колку ја сакат Лали, колку го сакат Питер, колку им се убави и слично. Таква промена би била ептен добра и правење на нешто ново..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:15 am

^ Не се согласувам да се бришат одделните папки. Сепак овоа е форум за АНГЕЛИ и мора да ги има тие папки, без разлика шо ќе се пишува во нив. Не е работата за Ангели се да избришеме и да отвориме 100 оф топик подфоруми. Се запоставува темата на форумот.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:18 am

RebeldeAngel.♥ напиша:
^ Не се согласувам да се бришат одделните папки. Сепак овоа е форум за АНГЕЛИ и мора да ги има тие папки, без разлика шо ќе се пишува во нив. Не е работата за Ангели се да избришеме и да отвориме 100 оф топик подфоруми. Се запоставува темата на форумот.

^Agree!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:38 am

Ne od novo!
Туку да се избришат сите непотребни теми и да се преименува форумов бидејќи ние воопшто не збориме за ангели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:43 am

Ние сме регистрирани на АНГЕЛИ ФОРУМ, не на све и свашта форум.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:51 am

.Janna. напиша:
Ne od novo!
Туку да се избришат сите непотребни теми и да се преименува форумов бидејќи ние воопшто не збориме за ангели

Извини Јана, ама предлогов ми изгледа бесмислен -.- Може уште милион под-форуми да отвориме, ама на крајот на краиштата ова е форум за ангели.

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:54 am

Јас мислам дека сите ги заборавија ангели па глупо им е да се регистрираат на форум за ангели :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 9:56 am

^ Како па да не . :))
Oни се регистрираат и доаѓаат и и разгледдуваат али ни не приметуваме.
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 10:02 am

Може јас да предложам нешто :)
вака:
Во еден подфорум да има се за ангели слики теми и се поврзано за ангели
Во друг подфорум да има Мода
Во трет нешто друго
и се така по ред, ништо да не се брише туку само да се додат некои подфоруми и да се стави банер и да се преименува форумот :D

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 12:28 pm

Сите членови што се регистрирани се регистрирале на форум за Ангели. И името не треба да се промени ни па да се бришат некои папки, подфоруми за Ангели. Сепак овој форум стекна популарност и членови како форум за Ангели можеби сите нема да бидат редовни ако се смени се.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 12:45 pm

RebeldeAngel.♥ напиша:
Сите членови што се регистрирани се регистрирале на форум за Ангели. И името не треба да се промени ни па да се бришат некои папки, подфоруми за Ангели. Сепак овој форум стекна популарност и членови како форум за Ангели можеби сите нема да бидат редовни ако се смени се.

се согласувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 1:01 pm

а кој рече да се бришат подфоруми
реков да се преименува форумот дека како би стоело во форумот има за се и сешто а име Ангели мислам не иде глупо ќе биде...

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 1:05 pm

Јас мислам да не се менува името!
Ова си е форум за Ангели!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 1:06 pm

ама тогаш нема да биде за АНГЕЛИ :@

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 1:11 pm

^ Секако дека ке остане за Ангели поглемиот дел пак ке си биде околу нив.Али ке има и нови подфоруми во врска со други работи.Али тоа не го менува форумот.А името може да се смени и да се стави некое пооргинално.
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 1:13 pm

Дечки мислам дека треба да се додаде + подфорум Анкети и таму ке има секакви Анкети..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 1:18 pm

Треба многу работи на форумов, ама никако да тргне да се направат ..

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 1:20 pm

Чекај прво лого да се стави ги молиме админите 1 месец:/
а камо ли подфоруми нови да се направат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 2:57 pm

Јас захтевам подфоум за дебати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 3:13 pm

kako prvo logo da se stavi xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пет Мар 11, 2011 3:42 pm

Никој не ја чита темава (:
Така да молам клуч
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   

Вратете се на почетокот Go down
 
УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: