Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:46 am

Кај ми исчезна фотошопот х) ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:47 am

Bonnie* напиша:
Кај ми исчезна фотошопот х) ?

Графичен Свет & Фотографија..
хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:49 am

Преубав е вака форумот.. Се има..
ште лого да се наорави и ПЕРФЕКТ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:49 am

Поточно Галерии. Сеа ќе преместам бони натпреварот у Натпревари.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:50 am

Аа ме штрекнавтее.Мислев ми го избришавте.!!!Како ке се снаоѓамм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:51 am

Кеш колица :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:58 am

Како можам да направам тема ВАЖНА во смисла како таа во Галерии - Средување на Галерии како шо е ?
:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:00 am

Мн поубав е сега форумот!
П.С.Кандидат сум ако требаат нови модератори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:01 am

PajarillaEsposito напиша:
Мн поубав е сега форумот!
П.С.Кандидат сум ако требаат нови модератори

И јас.. :D

Едит:

Burn.In.Hell напиша:
Како можам да направам тема ВАЖНА во смисла како таа во Галерии - Средување на Галерии како шо е ?
:)

Мислам дека треба да кликниш измени на првото мислење во таа тема и послем долу има испрати како и има таму Важна тема,нормална и.т.н. Се надевам помогнав.


Последната промена е направена од .Diosa.Suarez на Пон Мар 21, 2011 10:03 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:01 am

Burn.In.Hell напиша:
Како можам да направам тема ВАЖНА во смисла како таа во Галерии - Средување на Галерии како шо е ?
:)
Кажи ми која јас ќе ја направам ВАЖНА

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:03 am

Bieber's.Latin.Girl напиша:
Мммм ОДЛИЧНО Е !
Само уште бојата ама знам дека ќе биде одлично !
Пс. Кандидат сум за модератор или некоја др функција :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:05 am

StefaN напиша:
Burn.In.Hell напиша:
Како можам да направам тема ВАЖНА во смисла како таа во Галерии - Средување на Галерии како шо е ?
:)
Кажи ми која јас ќе ја направам ВАЖНА

http://angeli.forumakers.com/t4722-topic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:19 am

сори за пост..
МОДЕРТОРИТЕ ПРЕМЕСТЕТЕ СИ ТЕМИТЕ ВО СООДВЕТНАТА НОВА ТЕМА..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:24 am

Чекај да ставам нови модератори после нека преместат :D
Иначе средив и таму во Архивата

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:26 am

Браво Стефан значи сеа е ВРВ форумот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:34 am

Me likey the new forum!
Стварно уауу!!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:54 am

Прекрасен е сега форумоов!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 10:59 am

EspositoFanatica напиша:
Прекрасен е сега форумоов!
даааа..го обожаваам..ВРВ Е !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 11:21 am

TheWanтed. напиша:
Браво Стефан значи сеа е ВРВ форумот.


Само уште да ставите нови модератори или да им ги зголемите функациите на некои.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 11:22 am

Готово се направив што требаше, малце да одморам и ќе тргнам некој модератори а ќе ставам некој нови.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 11:33 am

Преубав е вака форумот, секоја чест Стефан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 11:34 am

osnovnata boja da se smeni
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 11:39 am

Кои ќе бидат нови модератори?
И како што кажав ако требаат нови јас сум кандидат :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 12:09 pm

Сега уште лого,да се смени бојата,foro PERFECTO :)
Предлог - Да се стави сликичка од секој лик од Ангели во Ликови од 4 сезона :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 12:58 pm

Браво,прекрасно е се . Честито на новите модератори .
А јас ќе останам само на галерии .. дека бев и на цел фотошоп :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   

Вратете се на почетокот Go down
 
УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: