Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:21 am

Убаво е :д
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:22 am

cudno mi e ama ke se naviknam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:22 am

Сега темите за риалити шоуа и слично шо се во Офф Топик модераторите да ги преместат на соодветното ново место. :д
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:23 am

Лајк :D

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:24 am

sosmilugar. ♥ напиша:
Лајк :D

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:25 am

Фотошопери,ве молиме посетете ја темава :Д
http://angeli.forumakers.com/t5653-topic#503784
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:25 am

Од АРХИВА темите надолу сите до крајот мислам дека се НЕПОТРЕБНИ..

Едит: Зошто е таа папка МИСТЕРИИ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:28 am

И да,сакав да прашам,смееме да почнеме да отвараме теми?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:30 am

ОБРАЗОВЕН КАДАР?оти мислам дека тоа е дело на Андреј..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:31 am

Чекајте не отварајте ништо.
Кога ќе завршам ќе ви кажам. Ќе ставам модератори, па тогаш ќе можете да преместувате и да отварате теми.
И ако некој подфорум не е потребен слободно кажете.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:33 am

StefaN напиша:
Чекајте не отварајте ништо.
Кога ќе завршам ќе ви кажам. Ќе ставам модератори, па тогаш ќе можете да преместувате и да отварате теми.
И ако некој подфорум не е потребен слободно кажете.

Според мене: Мистерии & Образовен Кадар

не сфаќам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:34 am

misterii neka sedi jas najdov misterii i sakam da gi postavam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:34 am

Епа не ги смислував јас... Така ги предложија пред 2-3 страни.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:34 am

Паранормални појави у Мистерии ќе се и слично такви ствари, пр. месечината близу и слично!
Епа во врска со училиштето у Образовен кадар!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:35 am

StefaN напиша:
Епа не ги смислував јас... Така ги предложија пред 2-3 страни.


Според мене се непотребни, али карај.. и исто така ЦРТАНИ ФИЛМОВИ ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:35 am

mozi da otvoram tema vo misterii duri imam najdeno nesto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:36 am

teen angels macedonia напиша:
mozi da otvoram tema vo misterii duri imam najdeno nesto

StefaN напиша:
Чекајте не отварајте ништо.
Кога ќе завршам ќе ви кажам. Ќе ставам модератори, па тогаш ќе можете да преместувате и да отварате теми.
И ако некој подфорум не е потребен слободно кажете.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:37 am

Мммм ОДЛИЧНО Е !
Само уште бојата ама знам дека ќе биде одлично !
Пс. Кандидат сум за модератор или некоја др функција :))


Последната промена е направена од Bieber's.Latin.Girl на Пон Мар 21, 2011 10:02 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:37 am

Робз и јас не сум баш за Цртани али така даде предлог незнам кој па ако веќе има за филмови нека има и за цртани /aka анимирани/.
У мистерии баш ќе биде интересно, за Образовен кадар се во врска со училиштето.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:37 am

Ќе ја средам и Архивата после, нема да биде толку големо надоле.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:38 am

bojata i logoto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:39 am

За лого сите у фотошоп на Бони темата! т.е. по пп пријавете се али ве молам ако стварно си ја знаете работата. За стилот СТефан ми рече тоа Крис можел да го смени.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:40 am

Нека се тргне бар ХУМОР, сепак ако се остане така за се посебно, шо ќе пишеме у Офф Топик
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:43 am

Во Хумор ти е Вицови, Смешни слики етц.
Заебанции у оф топик.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Пон Мар 21, 2011 9:44 am

Океј.. ;)
како знаете правете.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   

Вратете се на почетокот Go down
 
УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: