Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:05 pm

Мислам дека форумот е умрен.Или мене така ми се чини бидејки не сум тука една недела?Без лого,без посетеност,никој ништо не прави,само оф топик што е активен со три четири теми,се друго е умрено(не знам како друго да се искажам)Никој ништо не посетува.Мора да се стави нешто по атрактивно,а не за Ангели =,= (Иако форумов е за Ангели,нема ништо интересно за нив)А без логово изгледаме како оние несериозните форуми,за зафрканции.Админите ги нема доооооооооооооооооооолго време.И мислам дека е исто така време за да се сменат функциите,и да се додаде нешто поинтересно.
Ако не бива темава,заклучете ја,само давам свое мислење (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:08 pm

^ Ееее мислиш не кажавме ние другите 100 пати.. ама никој не ни обрнува внимание. Тини ни рече ќе се договори со Стефан, ама Стефан го нема.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:08 pm

Јас гробар ќе бидам ако можи!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:23 pm

Одговори: 2
Видено е: 21

-.-

Дајте бе дечки! Бони има право, а и одамна многу членови го зборат истото. Да се организираме, нека направи некој лого, треба нови членови на форумот .. ќе чекаме А1 да ја пушти Ангели па да заврши па дури тогаш да се направат други под-форуми ?! Дотогаш ќе коментираме кој како поминал во школо, кој ни се идоли од мак. идол и ќе играме номинации .. ?

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:27 pm

jaс мислам да се направи под - форум за некои работи како што се Мода , Здравје и етц. и исто да се направи и дел за серијата Супер Торпе ке има наскоро што да се збори и за неа.
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:38 pm

La.Petisa♥ напиша:
jaс мислам да се направи под - форум за некои работи како што се Мода , Здравје и етц. и исто да се направи и дел за серијата Супер Торпе ке има наскоро што да се збори и за неа.

Се сложувам.. И плус може да се направи подфорум кој ке се вика Емисии и ке отвораме теми за емисии..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:38 pm

Е ајде кажете идеи како да го освежиме, заврши ангели и нормално дек умре форумов.........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:44 pm

вака нека се направат и нови подфоруми нормално нека останат и овие за Ангели оти сепак кога и да е наскоро ке а пуштат 4 сезона и пак ке се вратиме али додека чекаме нека се отворат подфоруми за одредени теми од животоѕ

-Мода
-Здравје
-Совети
-нека се отвори и некоа тема за Моделски Компании
-за одредени Списаниа
-за новата серија Супер Торпе
оваа се само примери
Вратете се на почетокот Go down
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 1:47 pm

Форумов со еден збор е пропаднат...без лого е премногу глупо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 2:29 pm

Де ајде озбилно да се сване работава.Ај кажете и вие некои подфоруми и да му кажеме на Стефан (еден од нај активните администраторите,другите ги голтна земјата)!
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 2:39 pm

La.Petisa♥ напиша:
Де ајде озбилно да се сване работава.Ај кажете и вие некои подфоруми и да му кажеме на Стефан (еден од нај активните администраторите,другите ги голтна земјата)!

Иначе стефан е активен.. Скоро секогаш се уклучва..
Иначе за лого мислам дека треба да се направи натпревар во Фотошоп во кој ке се пријават ПРОФЕСИОНАЛЦИТЕ и ке направат лого а ние шо не учествуваме ке гласаме..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 2:43 pm

^ па тоа и кажав за Стефан дека е активен нај од останатите аднимистратори.Ана-Марија веќе цела година ја нема.Крис половина месец може и повеќе.
Јас имам убава замисла за се али глупо е само мене да ме слушате.Дај другите дајте идеи.И да го замолиме веќе еднаш Стефан.
Вратете се на почетокот Go down
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 2:48 pm

La.Petisa♥ напиша:
^ па тоа и кажав за Стефан дека е активен нај од останатите аднимистратори.Ана-Марија веќе цела година ја нема.Крис половина месец може и повеќе.
Јас имам убава замисла за се али глупо е само мене да ме слушате.Дај другите дајте идеи.И да го замолиме веќе еднаш Стефан.

Еве може нови подфоруми како:
-Емисии
-Цртани филмови (како аниме не мора да значи дека е за мали пак глчедаат и поголемите)
-Натпревари(нова тема за секакви натпртевари и од фотошоп и сл. )
-Проекти(Да се кај ангели таму ке правиме проекти како intervesion crativa,проекти за родендени на познатите од ангели и сл.)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 2:52 pm

^
-за серијата Супер Торпе
-за Крис Морена и нејзините други проекти
-за А1 (протести за доаѓањето на ангели во мк , за давање на 4 сезона , разни проекти од таа страна)
-Мода,модни компани (Sweet Victorian,Promesse,Victora Secret каде што ке зборуваме општо за моделството за нашите омилени модни компании , омилени модели и др.)
-Натпревари(од секој тип фотошоп,номинации,најдобар член ово оно)
....
Вратете се на почетокот Go down
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Сре Мар 09, 2011 3:40 pm

neka se osvezi ama se sto imame postirano da stoi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 3:55 am

Ја мислам дека тотално нов форум треба да се направи (: Т.е се да се избрише и тотално од ново да се почне (:
А за Ана Марија немам коментар,се праеше најсилната,и сеа нцки ја има. (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 4:03 am

Нови подфоруми

-Мода
-Здравје
-Совети
-Натпревари(од секаков вид, не само фотошоп)
-Супер Тропе
-Проекти на Крис Морена
-Диети и Фитнес
-Новости од светот на славните
-Хороскоп
-Љубов
-Училиште
итн, итн.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 4:31 am

Bonnie* напиша:
Ја мислам дека тотално нов форум треба да се направи (: Т.е се да се избрише и тотално од ново да се почне (:
А за Ана Марија немам коментар,се праеше најсилната,и сеа нцки ја има. (:

не не не се да се избрише тоа ке биде глупо али секако дека може и старите подфоруми да се обноват да се средат малце сето тоа и да се додат нови плус.
Вратете се на почетокот Go down
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 4:38 am

Никако да се брише! Ќе настанат збрки, помалку членови, се одново, а администраторите не можат тука неколку подфоруми да отворат и едно лого да направат, не па ли цел форум од ново :/

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 4:46 am

RebeldeAngel.♥ напиша:
Никако да се брише! Ќе настанат збрки, помалку членови, се одново, а администраторите не можат тука неколку подфоруми да отворат и едно лого да направат, не па ли цел форум од ново :/

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 10:28 am

Му ја пратив темава на Крис па ќе видиме деновиве нешто.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 11:32 am

nisto da ne se brisi zosto ima mnogu sliki i nejkam da se brisat!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 11:45 am

Добро де леле нема да се брише.А и голема работа за сликите х)
Инаку ај ке видиме за Крис што ке каже
(:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 11:46 am

ee nekoj se macel da bara sliki xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   Чет Мар 10, 2011 12:50 pm

Сликите се најмалку битни во состојбава...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ   

Вратете се на почетокот Go down
 
УСПЕШНА АКЦИЈА ОД ЧЛЕНОВИТЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 8Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: