Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АвторПорака
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 10:12 am

kathiie. напиша:
Welcome back VALE !!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 10:23 am

Дечки мило ми беше дружејнето со вас и разговарајнето!
Ама сега сум одлучна и го напуштам овој форум за некое време!
ВЕ САКАМ СИТЕ....БАЈ,БАЈ.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 10:25 am

Тенкјуу Бисе..
Искраа каај бее?Остани..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 11:25 am

Даде и Ивона!!!
Велкам бек срцулињааа!!!!!
Мн ми фалевте!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 11:29 am

I missed you too Anny.

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 11:39 am

I've missed you too Anastasijaa..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 1:40 pm

Искпра шо се деси?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 1:56 pm

Welcome back everyone !
I missed you !

Iskra where the hell are you going ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 2:07 pm

Дечки јас утре ќе одам Струга И ќе си поминам најубо шо е научно докажано со најубајте деца И ќе седам до задутре.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 2:24 pm

-.-crazyrobot напиша:
Дечки јас утре ќе одам Струга И ќе си поминам најубо шо е научно докажано со најубајте деца И ќе седам до задутре.

Thank you Vekky..
Кикиии,преубаво да си поминееш..И вил мис ја..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 16, 2011 3:58 am

ChinaSuarez.♥ напиша:
Фала дечки на сите и знам сега кој све другарки!
Само сакам да кажам за тие двете шо ме мразат(се знаат кои се)дека СИТЕ АМА БУКВАЛНО СИТЕ ги дознаја какви се.Така да ич нека не берат гајље.И да ме игнорираат и не,знам дека е од чиста-пуста љубомора.Со пре мн членови си живеам,така да мислам дека нивното безобразие воопшто не треба да ми вреди,али не ве правам среќни.Останувам заради тие што ги сакам,па вие шо сакате направете од љубомора,лицемерието е големо,знаеме де.И Кате се враќа со мене,НЕ ВРЕДИ ЗА ВАС! ;)
Поздрав од мене и мојата верна дружина
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 16, 2011 4:03 am

Welcome back ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 16, 2011 4:06 am

Кикиии најубаво да си поминеш сонце мое!!
и на тие што се вратија велком бекк!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 16, 2011 5:11 am

Кикии убаво да си поминееш
Вале и Ики добре дојдовте
Ми недостасувавтее

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 16, 2011 5:15 am

Thank you Marty..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 16, 2011 8:15 am

Искра се премисли.не си оди ;)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:25 am

Само да ви кажам Бај Бај! Си идам од форумов. Т.е. не целосно. Ќе го уредувам мојот подфорум, ама не пишувам постови. нека остане вашата смики која ја обожавате најмногу на цел свет. Јас ќе си одам и така на никој ништо не му значам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:26 am

thea x3 напиша:
Само да ви кажам Бај Бај! Си идам од форумов. Т.е. не целосно. Ќе го уредувам мојот подфорум, ама не пишувам постови. нека остане вашата смики која ја обожавате најмногу на цел свет. Јас ќе си одам и така на никој ништо не му значам.

мрдни, па ќе видиш!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:27 am

thea x3 напиша:
Само да ви кажам Бај Бај! Си идам од форумов. Т.е. не целосно. Ќе го уредувам мојот подфорум, ама не пишувам постови. нека остане вашата смики која ја обожавате најмногу на цел свет. Јас ќе си одам и така на никој ништо не му значам.

Да не си мрднала разбра!

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:28 am

Ве молам не ме убедувајте. така ќе ми биде потешко. Кажав се што требаше да биде кажано. Јас не сум за овде зошто на никој ништо не му значам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:29 am

thea x3 напиша:
Само да ви кажам Бај Бај! Си идам од форумов. Т.е. не целосно. Ќе го уредувам мојот подфорум, ама не пишувам постови. нека остане вашата смики која ја обожавате најмногу на цел свет. Јас ќе си одам и така на никој ништо не му значам.

Теаа остани..:)
Зарем вредии и ти и Смики да си одите за ангели?
Зарем вредии..?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:31 am

Јас не си одам ради Ангели. Туку заради навредите од Смиљанка.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:33 am

thea x3 напиша:
Јас не си одам ради Ангели. Туку заради навредите од Смиљанка.

Абе ајде Теа..А тие шо те сакаат ќе ги оставиш а?
Фала.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:34 am

Ви реков. Неможам да останам на исто место со тие што ме мразат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јан 18, 2011 7:35 am

^ па за тие што те сакаат на тоа место ногу те е гајле а?

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: