Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:45 pm


_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 3:15 am

Милло ми е што се вративте .. :)
има полно такви ама јас не ни ги забележувам туку гледам со тие што ме сакаат да си живеам ама баш ич не ми е гајле за нив .. :)
кој и да се нека пукнат од љубомора.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 3:17 am

Бисееее т
ти кажав што ми значииш ти мене на фб така да више немаме проблеми
Катееее уште еднаш да не си мрднала
Вратете се на почетокот Go down
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 4:59 am

Бисе душо моја мило ми е што се вратиии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 9:12 am

Бисе&Кати мило ми е што се вративте...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 10:04 am

.♥LaGitana♥. напиша:
Welcome backkk to both...I love yaa!!....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 10:17 am

Дечки Вале ќе е отсутна 2-3 дена додека не си го поправи компјутерот

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 10:43 am

Јас нема да се уклучувам 3-4 дена..кај баба ми ќе одам:)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 11:45 am

Welcome back !
I'm glad you're back ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 12:19 pm

Од понеделник нема да бидам многу активна ќе почнам со учење

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 12:25 pm

Јас од 24 нема да бидам активна затоа што ќе имам повејќе за учејне!
Ќе се пуштам само во Саб и Недела!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 2:28 pm

Бај, бај дечки! Се гасам од форумов. Идам у Србија. Ајде чаос!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 2:36 pm

thea x3 напиша:
Бај, бај дечки! Се гасам од форумов. Идам у Србија. Ајде чаос!

Чаоос...

Нааајјјјјппреубаво да си поминеш..Те сакааам!!....
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 2:59 pm

Теа најубаво да си поминеш сонце . Те сакам пренајвише и слики ке очекувам
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 13, 2011 3:30 pm

thea x3 напиша:
Бај, бај дечки! Се гасам од форумов. Идам у Србија. Ајде чаос!
Te vamos a extranar pajarilla :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Јан 14, 2011 9:08 am

од утре ќе бидам отсутна 3-4 дена..кај бабами ќе одам(:

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Јан 14, 2011 9:18 am

La.Petisa♥ напиша:
Теа најубаво да си поминеш сонце . Те сакам пренајвише и слики ке очекувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Јан 14, 2011 10:36 am

Јас од понеделник помалку активна. Исто така, за преинстал ми е лаптопов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 7:24 am

kimonipasion* напиша:
Дечки Вале ќе е отсутна 2-3 дена додека не си го поправи компјутерот

Ајм бек фајнали..После 2 дена без компјутер конечно да седнав на раат...
Ми фалевте сите..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 7:39 am

^ Welcome срцииии!
Ми фалеше највишеееееееееееееееееее

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 8:57 am

И ти на менее сонцее....

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 9:05 am

Welcome back VALE !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 9:36 am

Thank you Katiee...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 10:07 am

Валуу, Welcome back!
Пс, и јас не бев тука два дена, поради аглата немав нет & такааа. :)

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 15, 2011 10:09 am

Тенкјуу сонцее..Велкоом беек и тии...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: