Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРАШАЊА!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Mel
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 41
Age : 22
Location : Скопје
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Сеп 28, 2010 8:11 am

дали некој знае кога ќе почнат ангели IV? на А1 =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Сеп 29, 2010 11:55 am

Мел мислам дека тоа овде не се прашува!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 2:22 am

Може да ве прашам нешто и сакам да ми одговорите..
Јас уште оддамна сум зачленета,редовна сум секој ден се укл,никогаш не сум напраила нешто на пр. да вреѓам некого..
а никогаш не сте ми ставиле функција а на тие што се помалку редовни имаат функција!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 2:32 am

Jana*Suarez напиша:
Може да ве прашам нешто и сакам да ми одговорите..
Јас уште оддамна сум зачленета,редовна сум секој ден се укл,никогаш не сум напраила нешто на пр. да вреѓам некого..
а никогаш не сте ми ставиле функција а на тие што се помалку редовни имаат функција!
Пример ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 6:23 am

annamari напиша:
Jana*Suarez напиша:
Може да ве прашам нешто и сакам да ми одговорите..
Јас уште оддамна сум зачленета,редовна сум секој ден се укл,никогаш не сум напраила нешто на пр. да вреѓам некого..
а никогаш не сте ми ставиле функција а на тие што се помалку редовни имаат функција!
Пример ..
?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 6:36 am

е кој не е активен?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 6:46 am

Сите што имаат добиено функција ја имаат добиено заслужено !
И ако не постуваат не значи дека не се редовни !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 11:15 am

jas sekoj den sum na forumot no ne postuvam kako nekoj po 50-100 mislenja na den tuku po 10 mislenja otprilika toa ne znaci neka nekoj ne e aktiven

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 2:51 pm

јас секој ден се пуштам,ама не секогаш постувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 3:14 pm

An4i* напиша:
јас секој ден се пуштам,ама не секогаш постувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Ное 27, 2010 3:17 pm

Јас секогаш се пуштам,постувам и поставувам новости,така да..

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Ное 28, 2010 4:58 am

Na pr. diddi!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Ное 28, 2010 11:24 am

ајде уште еднас барем да може да се сменат НИКОВИТЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Дек 08, 2010 4:14 am

Sakam da ve prasham dali mozhe da se brishat mislenja na chlenovi od zatvoreni temi?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Дек 08, 2010 5:09 am

mozat no ke mora nekoj od moderatorite ili jas

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 5:43 am

Mozi nekoj nikot da mi go smeni vo china.suarex♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 5:53 am

мене може во:
.esposito‘mipasion.♥

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 5:57 am

Може мене во:
Perry. ^^
??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:05 am

Може мене во..

angel.de.peter.♥.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 21
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:18 am

Мене да ми го смените во amazing.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:24 am

Не барајте во оваа тема туку пишете ми во инбокс... До вечер до 12 ќе менувам, ако ми пишете после тоа ништо... :))

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:28 am

ikkeyy.** напиша:
мене може во:
.esposito‘mipasion.♥
Предолго е...

tHe.uncrediBle напиша:
Мене да ми го смените во amazing.
Зафатено е...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:36 am

ФАЛА СТЕФАННННН
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:41 am

china.suarez♥ напиша:
ФАЛА СТЕФАННННН

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:43 am

kimonipasion* напиша:
china.suarez♥ напиша:
ФАЛА СТЕФАННННН

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРАШАЊА!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: