Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРАШАЊА!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторПорака
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Дек 22, 2010 9:37 am

Стефан ај и мене смени ми го никот во .angie. јас не бев тука кога се мењале никовите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lali*
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 870
Age : 21
Registration date : 2009-10-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Јан 30, 2011 7:11 am

Ќе може да ми го променете името во Miley ♥ ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Јан 30, 2011 9:15 am

Тоа се вика ник ама затоа што мн ретко се менува никот не ми се верува дека ќе ти го сменат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Фед 02, 2011 12:29 pm

Сакав да прашам зошто категоријата Download Zone е избришана и дали може да се врати?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Фед 02, 2011 12:30 pm

thea x3 напиша:
Сакав да прашам зошто категоријата Download Zone е избришана и дали може да се врати?

Се сеќаваш ко требаше да ни го избришат форумот заради линковите.Е затоа е избришана мислам.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Фед 02, 2011 12:49 pm

дада радии тоа е и мислам дека неможе да се врати.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Фед 05, 2011 11:52 am

Ќе се сменуваат пак никовите?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Фед 05, 2011 12:36 pm

Фала Вале & Тина. ♥ :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Фед 05, 2011 2:46 pm

Леле Бисе па само што ги менувавме:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Фед 05, 2011 3:04 pm

еј дечки зошто се нема извадено тема за шоу!
како што е маседонија идол!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Фед 05, 2011 4:02 pm

^ има тема за Маседониан Ајдол ако мислиш на тоа ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Фед 06, 2011 1:40 am

Анамари не мисли за тоа мисли да се отвори подфорум „шоу“
и таму да бидат сместени македонски идол,двор..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРАШАЊА!
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: