Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРАШАЊА!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:48 am

Фала Стефанн најдобар сиии

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 6:52 am

StefaN напиша:
ikkeyy.** напиша:
мене може во:
.espositomipasion.♥
Предолго е...

tHe.uncrediBle напиша:
Мене да ми го смените во amazing.
Зафатено е...

епа тогашш може:
lala‘miangel.♥

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 7:27 am

па тогаш
amazing!
или
amazing♥

(кое е слободно тоа)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 7:50 am

Фалааа Стефааааан!!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 7:54 am

Фала Стефаааааааааааааааааааааааааааааааан!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 8:19 am

Фалаааааааааааа,Стефааааааанннннн најдобаар сии...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 8:36 am

ај ако може да ми го сменеш никот во:
Burn.In.Hell
фала (::
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 8:53 am

Sтефан плс смени ми го никот во
Bieber's.Latin.Girl
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 9:54 am

може и мене да ми го смените .. :)
никогаш не ми е сменет :)
вака да ми биде
NatMejia.Fan.♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 11:33 am

thankz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 11:54 am

Фала Стефаан!!...
Вратете се на почетокот Go down
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 12:12 pm

ако можи и мене да ми го промените никот во
emma-chan
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
♥Miss.Lali♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 867
Age : 22
Location : somewhere far away...
Registration date : 2010-11-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 12:12 pm

.♥LaGitana♥. напиша:
Фала Стефаан!!...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 12:33 pm

Фала Стефанн премногуу хаха прв пат ми е сменет ников .. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Саб Дек 11, 2010 3:43 pm

Фала премногу Стефан!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 2:33 am

Фала и мене што ми го сменивте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 4:13 am

Стефан Фала ти највишееееееее !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 10:16 am

кога ќе има пак менување никови?
ако можи:
UchihaGomez♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 12:12 pm

Фала Стефан

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 12:51 pm

Фала Стефанн
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 1:23 pm

Фала ти Стефан бајдобар сиииии..........
Инаку честито нови никови на ситеее........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 2:37 pm

Ајде и тука binbir gece love кажи ми кога си ми кажала да ти го сменам никот па уште да ми се закануваш дека ќе си се жалела кај Администраторите ( )
Вчера јас како што гледам не сум добил ни една порака од тебе...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 2:53 pm

StefaN напиша:
Ајде и тука binbir gece love кажи ми кога си ми кажала да ти го сменам никот па уште да ми се закануваш дека ќе си се жалела кај Администраторите ( )
Вчера јас како што гледам не сум добил ни една порака од тебе...
Од мене???
Сори за спам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 3:17 pm

♥AnnyBieber напиша:
StefaN напиша:
Ајде и тука binbir gece love кажи ми кога си ми кажала да ти го сменам никот па уште да ми се закануваш дека ќе си се жалела кај Администраторите ( )
Вчера јас како што гледам не сум добил ни една порака од тебе...
Од мене???
Сори за спам
Не...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Нед Дек 12, 2010 3:29 pm

StefaN напиша:
♥AnnyBieber напиша:
StefaN напиша:
Ајде и тука binbir gece love кажи ми кога си ми кажала да ти го сменам никот па уште да ми се закануваш дека ќе си се жалела кај Администраторите ( )
Вчера јас како што гледам не сум добил ни една порака од тебе...
Од мене???
Сори за спам
Не...
Ок сори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРАШАЊА!
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: