Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРАШАЊА!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: ПРАШАЊА!   Чет Јун 17, 2010 8:15 am

Jana*Suarez напиша:
Зошто се избришани темите:
Фонтови
Текстури
Четки....?
затоа што имаше многу линкови и ако не се избришеа требаше да се избриши цел форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Пет Јун 18, 2010 9:32 am

извинете која функција ја има anni? пошто гледам воопшто нема предупредено некој за потпис или нешто друго.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Пет Јун 18, 2010 9:55 am

Стварно

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Пет Јун 18, 2010 1:43 pm

може да ми се врати старата функција на модератор?
не сум згрешил ништо на никому, само мене ме исфрливте без врска
фала многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Пон Јун 28, 2010 3:03 am

Зошто темите во фотошоп кога ќе се заклучат не се ставаат во архива? имам доста приметено да се заклучени и така стојат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:12 pm

До вечер ќе мењам никови, пишете ми по ПП.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:16 pm

Ја ти пишав сега те молам смени ми го

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:17 pm

И ја ти пишаав..Смени ми го и мене..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:18 pm

Фалаа многууу

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:19 pm

Фалааа Стефааан..Најдобаарр сии...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:23 pm

И јас го замолив да ми го смени па ќевидиме дали ќе ми го промени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:25 pm

ValeLanzani* напиша:
Фалааа Стефааан..Најдобаарр сии...

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 12:26 pm

Addicted.To.Laly напиша:
ValeLanzani* напиша:
Фалааа Стефааан..Најдобаарр сии...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 2:03 pm

Лел ја не можев ПП да испратам(не можам да испраќам)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 3:57 pm

Фалаа Сеефаан заакон сиии!!!!.....
Вратете се на почетокот Go down
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 3:59 pm

Pishav PP!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 4:05 pm

Фала Стефаан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 4:28 pm

Steffan sori sto ne ti pisav porano,bev na pat.
Ako moze da mi go smenis vo annamari

Fala naj!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 5:29 pm

Може во Monnie ако не каснам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 6:11 pm

Леле конечно да не пропуштам ваков пост!

Стефан те молам нај најјјј најмногу на свет ако може да ми го смениш во AnnaRinaldi ♥

Фала однапред!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Вто Jул 13, 2010 7:26 pm

Толку, друг пат кога ќе мењам ќе пишам повторно овде.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Jул 14, 2010 2:40 am

леел фала ти многу стефан!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Jул 14, 2010 4:15 am

Larry*Esposito напиша:
леел фала ти многу стефан!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Jул 14, 2010 4:58 am

Леле фала Стефан најмногу на цел свет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   Сре Jул 14, 2010 5:36 am

Ako nemoze Monnie,togash Monna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРАШАЊА!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРАШАЊА!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: