Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Reklama za forumot na Rway Balkan

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   Чет Мај 28, 2009 3:48 am

По толку предупредувања, сега ке добиеш и бан од 7 дена затоа што и покрај предупреувањата ти продолжи

а тоа што ти и *Jana* користите иста IP адреса ке го решиме во друга тема, изгледа згрешив што и ја дадов довербата да стане модератор!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   Чет Мај 28, 2009 5:19 am

Kris Angel Rojo mi e brat nemoj da mislis deka toa e moj account. Vcera mu kazav i na Stefan , on me prasa vo vrska so IP adresata.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   Чет Мај 28, 2009 6:02 am

ок, недоразбирање беше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Reklama za forumot na Rway Balkan   

Вратете се на почетокот Go down
 
Reklama za forumot na Rway Balkan
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: