Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 12:32 am

Среќен роденден Киме, се најубаво

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 1:09 am

thebrunette;x3 напиша:
Среќен роденден Киме, се најубаво

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 2:19 am

Кименце сонце мое , среќен роденден! Се што сакаш да ти се исполни !Те сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 2:50 am

Фала срцки ве сакам нај

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 3:43 am

фала на ситее (извинете шо не прочитав порано) ве сакам ептен
Киме срце среќен роденден,се најубаво и се шо сакаш да ти се исполни

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 3:47 am

тhe.Gomez♥ напиша:
Кименце сонце мое , среќен роденден! Се што сакаш да ти се исполни !Те сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 3:50 am

Apostolovska♥ напиша:
Фала срцки ве сакам нај

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 3:52 am

Киме, мило среќен роденден, се најубаво и да ти се исполнат сите желбички. Те сакам нај!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 5:59 am

Киме мојаааа! Најсреќен Роденден и да ми бидеш жива уше 1325465121564 годиниии!!Те сакааааммм!
Вратете се на почетокот Go down
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 6:03 am

thebrunette;x3 напиша:
Среќен роденден Киме, се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 6:04 am

Фала срцки ве сакам нај

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 9:13 am

Kименце ти честитав и на фб еве и тука нека ти е среќен роденденот. Секогаш да ни бидеш вака среќна.. Секогаш да ти се исполнуваат желбите.. Те сакам многу..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 27, 2011 9:17 am

Фала сонцее.....Најмногу

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Aвг 15, 2011 5:31 pm

Робииии,бебееее моеее среќееен родендееен,се најубаво,сите желби да ти се исполнат и секогаш до крај да ме смееш со твоите муабети.И да ми бидеш засекогаш насмеан како до сеа. Те сакааам наааај лиглоо моеее.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Aвг 15, 2011 5:52 pm

Ilaceva♥ напиша:
Робииии,бебееее моеее среќееен родендееен,се најубаво,сите желби да ти се исполнат и секогаш до крај да ме смееш со твоите муабети.И да ми бидеш засекогаш насмеан како до сеа. Те сакааам наааај лиглоо моеее.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 1:04 am

Apostolovska♥ напиша:
Ilaceva♥ напиша:
Робииии,бебееее моеее среќееен родендееен,се најубаво,сите желби да ти се исполнат и секогаш до крај да ме смееш со твоите муабети.И да ми бидеш засекогаш насмеан како до сеа. Те сакааам наааај лиглоо моеее.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 3:03 am

Robzz happy birthday & all the best, have fun and be happy !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 3:19 am

Victorian. напиша:
Robzz happy birthday & all the best, have fun and be happy !

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 4:46 am

thebrunette;x3 напиша:
Victorian. напиша:
Robzz happy birthday & all the best, have fun and be happy !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 5:22 am

Среќен роденден Роберто и се најубаво<3 :)))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 5:50 am

thebrunette;x3 напиша:
Victorian. напиша:
Robzz happy birthday & all the best, have fun and be happy !

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 6:59 am

foreveryoung.x напиша:
thebrunette;x3 напиша:
Victorian. напиша:
Robzz happy birthday & all the best, have fun and be happy !

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Aвг 16, 2011 8:12 am

Рооббзз, швалер мој ;) Најсреќен Роденден и да си ми жив и здрав уше 123456453435 години, и да ти се исполни се шо сакаш (а јас знам шо е тоа)
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 4:39 pm

Јасе среќен роденден и се најубо,се шо сакаш да ти се исполнит,голема да растиш...♥

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Саб Сеп 03, 2011 4:41 pm

miss.perfect.♥ напиша:
Јасе среќен роденден и се најубо,се шо сакаш да ти се исполнит,голема да растиш...♥

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: