Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:16 pm

Среќен роденден Chris! Се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:16 pm

Chris среќен роденден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:21 pm

Cris среќен роденден и се најубаво

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:29 pm

Chris среќен роденден сите желби да ти се исполнат и се најубаво!!!....
Вратете се на почетокот Go down
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:29 pm

annamari напиша:
Среќен роденден Chris! Се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:42 pm

Danгerouc' напиша:
Срекен роденден админе ( Chris ) и се најубаво . Happy B-DaY и на останатите кои имаат роденден.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:47 pm

Админе .. happy b-day // wish you all the best

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:48 pm

Anky* напиша:
Danгerouc' напиша:
Срекен роденден админе ( Chris ) и се најубаво . Happy B-DaY и на останатите кои имаат роденден.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 6:01 pm

ValeLanzani* напиша:
Anky* напиша:
Danгerouc' напиша:
Срекен роденден админе ( Chris ) и се најубаво . Happy B-DaY и на останатите кои имаат роденден.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 6:01 pm

Happy b-day Chris и се најубаво у животот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 6:04 pm

Danгerouc' напиша:
Срекен роденден админе ( Chris ) и се најубаво . Happy B-DaY и на останатите кои имаат роденден.

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 7:18 pm

Sreken rodenden Chris i se najubavo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 12:17 am

Среќен роденден Крис!!Се што сакаш да ти се исполни и се најубаво во животот!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 12:51 am

Среќен роденден Крис и се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 1:24 am

Анастасија Лазани* напиша:
ValeLanzani* напиша:
Anky* напиша:
Danгerouc' напиша:
Срекен роденден админе ( Chris ) и се најубаво . Happy B-DaY и на останатите кои имаат роденден.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 2:03 am

Крис админее среќен роденден и се најубаво во животот.Да ни напрсвиш уште многу вакви убави форумчиња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 3:36 am

Среќен роденден Крис, се најубаво и сите желби да ти се исполнат. Среќен роденден на сите што им е денес исто така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 4:08 am

annamari напиша:
Среќен роденден Chris! Се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 4:16 am

Среќен роденден,Крис! И се најдобро!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 3:45 pm

Крис среќен роденден..Се најубаво..Сите желби да ти се исполнат и да направиш уше милиони вакви добри форуми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 29, 2010 3:49 pm

Miss.Lopilato* напиша:
Среќен роденден Крис!!Се што сакаш да ти се исполни и се најубаво во животот!!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 30, 2010 12:30 am

Срекен роденден на сите шо го имаат денеска.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пет Jул 30, 2010 2:11 am

Monna напиша:
annamari напиша:
Среќен роденден Chris! Се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Aвг 09, 2010 4:44 am

Kики среќен роденден и се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Aвг 09, 2010 5:46 am

Кики хан среќен роденден.Се најубаво и да ти се исполнат сите желби
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: