Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 4:29 pm

Кимее срценце мое (::
Среќен роденден,се најубаво се шо сакаш да ти се исполни баш се.
те сакам !!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 4:30 pm

Киме срце мое најубаво
среќен,најсреќен роденден..се најубаво во животот,успех ан секое поле,да ти се исполни се,и да бидеш среќна и радосна уште безброј години
те шакам највеќе

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 4:33 pm

Kimme среќен роденден сонц... се што сакаш да ти се исполни и да живејш уште 2897141846874675615647234923758093425....... години!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 4:34 pm

Кименце .. буце мое .. сите желбички да ти се исполнат,сакиммм те

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 4:41 pm

среќен роденден киме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 4:52 pm

Киме среќен роденден хан да ти се исполнат сите желбички и да зивееш уште 1000000000000....год
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 5:08 pm

Fala na site Ve sakam Denes nemat posreken covek od mene

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 26, 2010 8:58 pm

Kimmme <3<3<3 HBD :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 25
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 12:55 am

Диосааааа среќееееееннн најсреќеен роденден се најубаво и сите желби да ти се исполнааатт..И успеехх во сее..Те сакааамммм маааа.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 1:15 am

ValeLanzani* напиша:
Диосааааа среќееееееннн најсреќеен роденден се најубаво и сите желби да ти се исполнааатт..И успеехх во сее..Те сакааамммм маааа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 2:15 am

Kimme Happy B-dayy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 2:52 am

Ани и Киме
Среќен Роденден!
се најубаво во животот,сите желби да ви се исполнат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 2:54 am

Киме душо
Среќен роденден!
се најубаво сите желби да ти се исполнат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 2:59 am

Киме, среќен роденден, и се најдобро!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 3:02 am

dudii. напиша:
Ани и Киме
Среќен Роденден!
се најубаво во животот,сите желби да ви се исполнат!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 3:21 am

Киме среќен поденден сонце..и е најубавка во жидотот ..те сакам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 3:51 am

Kime happy b-day x)))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 4:01 am

Киме буцеее среќен роденден..Се најубаво се шо ке посакаш да ти се исполни во животот..
I love you so much..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 4:37 am

среќен роденден!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 4:37 am

Срекен Роденден , Киме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 4:41 am

kathiie. напиша:
Срекен Роденден , Киме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 4:55 am

Happy b-day Kimme & all the best !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 5:24 am

Vekky напиша:
Happy b-day Kimme & all the best !
Вратете се на почетокот Go down
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 29
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 27, 2010 7:35 am

Kimeee
Sreken rodenden,sonce,site zelbi da ti se ispolnat!
Te sakam najveke
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Сре Jул 28, 2010 4:14 pm

Срекен роденден админе ( Chris ) и се најубаво . Happy B-DaY и на останатите кои имаат роденден.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: