Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:34 pm

StefaN напиша:
Srekjen Rodenden Monna!! :)
Fala Stefan. ♥

tHe.uncrediBle напиша:
Ова е денот кога твоите очи за прв пат видеа светлина,кога твоето срце за прв пат се исполни со живот,кога ти за прв пат слушна смеа,кога твоето лице за прв пат почуствува топлина,на овој ден се родил ангел,ти си тој ангел,ангел кој има безброј мечти и желби а јас посакувам тие да станат вистина.Ангеле среќен роденден,живеј вечно! Monnie
Sunshine..ti i Jasse ke me rasplachete!
Fala najmnogu na site ve saaakaam♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:45 pm

Среќен Роденден Мона и сите желби да ти се исполнат!!!.......
Вратете се на почетокот Go down
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:52 pm

SaraSuarez* напиша:
Среќен Роденден Мона и сите желби да ти се исполнат!!!.......
Tnx honeyyyyyy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 4:59 pm

Среќен роденден, Monna, и ти посакувам се најдобро!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 5:33 pm

Ange* напиша:
Среќен роденден, Monna, и ти посакувам се најдобро!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 5:42 pm

Poli love напиша:
Ange* напиша:
Среќен роденден, Monna, и ти посакувам се најдобро!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 6:52 pm

Sreken rodenden Monna i se najubavo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 18, 2010 7:21 pm

Срекен роденден на оние кои го слават и на оние кои се чуствуваат така.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 12:46 am

Kimme напиша:
Poli love напиша:
Ange* напиша:
Среќен роденден, Monna, и ти посакувам се најдобро!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 2:02 am

SaraSuarez* напиша:
Среќен Роденден Мона и сите желби да ти се исполнат!!!.......

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 2:50 am

Falaaa!
Ve sakaam sitee!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 3:13 am

Srce
Srekjen Rodendeeen (po vtorpat)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 3:34 am

Монче е виш јас и денес ти честитам...
СРЕЌЕН НАЈСРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 6:31 am

Монии хани најсреќенн роденденн

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 6:32 am

Мониии сонцлак хепи брдејј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elli
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 156
Age : 22
Registration date : 2009-09-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 8:51 am

Monna HBD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 9:18 am

Eugenia.Suarez напиша:
Монии хани најсреќенн роденденн
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 9:26 am

среќен роденден монна!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 9:36 am

Монна Срекен Роденден , се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 9:45 am

kathiie. напиша:
Монна Срекен Роденден , се најубаво!

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 10:07 am

kathiie. напиша:
Монна Срекен Роденден , се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 10:08 am

Fala soncinjaaa najmnogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 19, 2010 11:04 am

Монииии срекен роденден и се најубаво те сакам и немаш појма колку.Да живееш уште 45634635 години
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 20, 2010 4:51 am

Majchy.Esposito напиша:
Монииии срекен роденден и се најубаво те сакам и немаш појма колку.Да живееш уште 45634635 години
Falaa sunshine
I sea oficijalno si iam 11 hh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Вто Jул 20, 2010 5:08 am

Срекен роденден.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: