Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 КЛУЧ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Вто Јан 04, 2011 4:38 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 07, 2011 10:42 am

Зошто ми ја затворивте галеријата без да знам?! не беше активна но ќе биде.. ќе постував сега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 07, 2011 11:36 am

gi zatklucuvaat tie samo sto postavuvaat ovde link za da gi zaklucat...postavi ovde link od temata jas pak ke ti ja otvoram

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 07, 2011 12:31 pm

http://angeli.forumakers.com/t5280-topic
Никој не ми порачува па немора да ја има :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 5:41 am

tianna♥ напиша:
Зошто ми ја затворивте галеријата без да знам?! не беше активна но ќе биде.. ќе постував сега

Извини, ама стоеше така долго време и беше дури на 3та страница (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 6:19 am

...

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 


Последната промена е направена од trompitateamo. ♥ на Саб Јан 08, 2011 6:29 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 6:29 am

http://angeli.forumakers.com/t5235-topic

отклучете ве молам!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 6:31 am

Burn.In.Hell напиша:
tianna♥ напиша:
Зошто ми ја затворивте галеријата без да знам?! не беше активна но ќе биде.. ќе постував сега

Извини, ама стоеше така долго време и беше дури на 3та страница (:

извинете за пост врз пост, али стоеше помалку од една недела, теми имаат стоено и со месеци и плус јас не ти реков да ја затвориш значи ќе ја користам ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 7:18 am

vaka sega proveriv i tie sto se vo arhivata nemozat da se vratat a za temite dodeka nekoj ne rece da ja zaklucat negovata tema nema da se zaklucuva bez nekoj da posaka

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 7:20 am

и сега останав без тема?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 7:23 am

и јас пробав али неможе да се отклучи и да се врати во старото место бидеќи е ставена во архива :/
иначе да добро кажа WIldcat од сега и понатаму несмее да се заклучи тема во фотошоп без тој што ја напраил да кажи затворетеја.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 7:27 am

tianna♥ напиша:
и сега останав без тема?

Ќе си направиш нова, нема да ти е тешко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Саб Јан 08, 2011 7:27 am

Ти да ми направиш 5 страни сега!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Вто Јан 11, 2011 2:04 am

http://angeli.forumakers.com/t4738p80-topic
Клуч и архива(ако може)..

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Сре Јан 12, 2011 10:19 am

http://angeli.forumakers.com/t5289-topic
заклучете ве молам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Чет Јан 13, 2011 1:47 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Чет Јан 13, 2011 1:34 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Чет Јан 20, 2011 3:42 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 21, 2011 9:34 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 21, 2011 10:59 am

http://angeli.forumakers.com/t5298-topic
клуч!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 21, 2011 4:01 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 28, 2011 11:05 am

Сори за пост врз пост!
http://angeli.forumakers.com/post
Клучи и архива
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 28, 2011 11:15 am

♥AnnyBieber напиша:
Сори за пост врз пост!
http://angeli.forumakers.com/post
Клучи и архива
Дај го уште еднаш линкот.Не се отвара.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 28, 2011 11:44 am

Клуч за темата бла бла што е во добредојдовте!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   Пет Јан 28, 2011 11:53 am

anamariia x3 напиша:
♥AnnyBieber напиша:
Сори за пост врз пост!
http://angeli.forumakers.com/post
Клучи и архива
Дај го уште еднаш линкот.Не се отвара.
http://angeli.forumakers.com/t5441-topic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: КЛУЧ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
КЛУЧ!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: