Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 DVD ---- Casi Angeles

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 2:26 pm

almostanangel напиша:
Me interesira dali ova DVD ke bide originalno?

оригинал сакаш?? спреми 1500 денари во кеш и плус пат Аргентина-Македонија можеш да замислииш колку ке излезе целокупната цена нели?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 2:37 pm

haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 3:57 pm

hahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 4:29 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 4:51 pm

epa sea neka ne e orginal hh nemora orginal
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 3:23 am

на македонците не им ги купуваме оригиналите па сеа за овие ке гледам...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 4:04 am

и јас ке земам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 5:06 am

StefaN напиша:
и јас ке земам
:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 5:08 am

yo tambien
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 8:29 am

i jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 8:58 am

i jas sakam ama da ne e preskapo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 9:27 am

да и јас!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 1:15 pm

Tea напиша:
i jas sakam ama da ne e preskapo
Za Angeli nisto ne e preskapo


Последната промена е направена од ivanco на Пон Сеп 15, 2008 12:47 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 3:49 pm

e taka ne e fer
sea kris se trudi tuka da ni zeme od argentina nie ke gi preprodavame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 3:50 pm

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 14, 2008 6:08 pm

леле луге аман што ви е, не е скапо 400 денари јас сум среќен што најдов и до толку

@ ivanco - не размисли дека можеби цедеата се заштитени поради вакви пиратериски предлози?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 23
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 15, 2008 6:05 am

Pa ne e skapo 400 denari + toa Chris od Argentina kje gi poracha..za toa bi trebalo nad 1000 denari,a inache jas sum zainteresirana za cd..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 15, 2008 6:07 am

i ja mislam deka sekoj moze da izdvoi 400 den za da ima cd od Angeli
toa ke mi trea ne e pr pesni pa sea se hit utre ne se
a kako nie ke gi dobieme cd eata i koa otprilika?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 15, 2008 12:33 pm

Ana-Marija напиша:
i ja mislam deka sekoj moze da izdvoi 400 den za da ima cd od Angeli
toa ke mi trea ne e pr pesni pa sea se hit utre ne se
a kako nie ke gi dobieme cd eata i koa otprilika?
:рдхд: :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
casi angeles*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 5
Age : 23
Registration date : 2008-07-16

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 16, 2008 9:38 am

i jas sakam cd od casi angeles (iako kosta povise od mojot dzeparlak)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
almostanangel
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 71
Age : 28
Location : Се е*ам со Сиело
Registration date : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 16, 2008 1:06 pm

Cekaj cekaj sea ... Od Argentina gi poracuva a kopii se, ne se originali?
Pa spotovite mozat da se simnat od net... Problem li e ?
Jas mislev nesto nedopirlivo... Nesto sto go nema na net.
Za 400 denari ke si napravam 40 takvi cd-nja na mojot kompjuter.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.musicneno.piczo.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 16, 2008 1:11 pm

епа направи си;)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
almostanangel
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 71
Age : 28
Location : Се е*ам со Сиело
Registration date : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 16, 2008 1:29 pm

Не бе, не сум до толку спретен :-)
Прашањето ми беше како можат да се нарачуваат копии од Аргентина кога може да се земе едно па да се копираат останатите?
А не дали можам или не можам сам да си направам, не ме сфаќајте грешка.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.musicneno.piczo.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 16, 2008 1:46 pm

almostanangel напиша:
Не бе, не сум до толку спретен :-)
Прашањето ми беше како можат да се нарачуваат копии од Аргентина кога може да се земе едно па да се копираат останатите?
А не дали можам или не можам сам да си направам, не ме сфаќајте грешка.
dobar predlog
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 16, 2008 2:26 pm

da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   

Вратете се на почетокот Go down
 
DVD ---- Casi Angeles
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 14Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: