Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 DVD ---- Casi Angeles

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
АвторПорака
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 05, 2008 4:20 am

hah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 05, 2008 4:29 am

i jas sakam CD samo prvo da vidam kolku e cenata!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 05, 2008 10:35 am

I ja sakamMMmm =]=]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 05, 2008 3:03 pm

ee pa site sakame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 05, 2008 3:49 pm

Da..SITEEEE...!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 06, 2008 2:41 pm

:њереф: daaa i jas sakam no kako ke gi dobieme i kolku pari see
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
almostanangel
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 71
Age : 28
Location : Се е*ам со Сиело
Registration date : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 08, 2008 3:43 pm

сакаааааааам јеееееееееее брилијантна идеја, леле како само ви текна?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.musicneno.piczo.com
iq0r
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1100
Age : 23
Location : En Buenos Aires
Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 08, 2008 4:48 pm

Chris напиша:
iq0r напиша:
Chris напиша:
епа јас за една недела или две ке порачувам па вие треба да ми кажете кои ке земете сигурно, ке ги пратам преку пошта, јас така ке ги добијам од Аргентина па за нас у иста земја сме лесно е

Неможиш да кажиш така на празно кој ке зима нека зима.. Треба да кажеш цена.. за некои луѓе пример цена од 200 ден би била скапа сваќаш ? (не се однесува за мене туку за некои кои шо немаат доволно средства. Мисли дека не сме сите на исто ниво. )

Јас терам ли некој да земе бе? кажав КОЈ САКА цената ке се дознае пред да се порачува не избрзувај одма со глупи ставови!

Nemozis da recis taka.. Sekoj bi sakal da zeme. Inace i jas sakam :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://CIQyYto0.hi5.com
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 6:04 am

Epa koga ke doznae nekoj ke kaze i ke se dog ok?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 7:20 am

јас вчера зборев и не ми кажаа конечна цена но под 400 денари нема да биде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 8:15 am

epa ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 10:00 am

Па добро, сеуште не знаеме што се има во ДВДто, ако вреде за над 400 зошто да не го купиме, ај ќе видиме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 12:22 pm

дa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 12:27 pm

!!!rebeka!!! напиша:
дa
:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 1:10 pm

Мислам дека кажав што има

- сите музички спотови од прва сезона (оригинал)

- чекор по чекор Marisa Divito ке ве научи како да играте како ликовите во серијата, која воедно ги измислила истите кореографии

- бонус : презентација на DVD CASI ANGELES EN GRAN REX


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 2:29 pm

epa top!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
almostanangel
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 71
Age : 28
Location : Се е*ам со Сиело
Registration date : 2008-09-08

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 3:09 pm

Me interesira dali ova DVD ke bide originalno?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.musicneno.piczo.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 12, 2008 4:31 pm

leleeee super
ke nau4ime da igrame kako sielo
lele kris zakon si
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 2:42 am

Jas definitivno sakam da zemam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 3:31 am

i jasss
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 3:59 am

Би го земал зошто да не, и да не ме интересираат танцовите, сакам да го имам дома во колекцијата.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 8:01 am

Epa super ako go ima se toa.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 8:03 am

aha najsuper
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 10:29 am

i jas sakam ako e 400
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 13, 2008 11:01 am

lele sigurno ke go kupam i ke naucam kako da igram kako niv yeeeeeeeees
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   

Вратете се на почетокот Go down
 
DVD ---- Casi Angeles
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 14Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: