Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 DVD ---- Casi Angeles

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
АвторПорака
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 8:54 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
11.Андреа
12.Елиса
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 11:38 am

Епа добро, гледам дека сте стварно заинтересирани, ке се потрудам што побрзо да ги донесам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 28
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 11:55 am

A, samo prvoto DVD ili...?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 1:05 pm

Извинете вака ама јас ќе се откажам од ДВДто од Ангели.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 2:40 pm

oti ma bube
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 3:02 pm

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
11.Андреа
12.Елиса
13.Rebeka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 3:06 pm

jas ke razmislam ok?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Јан 18, 2009 1:06 pm

Дечки дајде кажите за сигурно колку, за да знае Крис колку да донесе вака нишо не правеме, па после некој друг ако сака, ние ке го преснимаме ЦД-то и ке му пратиме од тука!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Јан 18, 2009 2:19 pm

Па ете правиме список...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Јан 18, 2009 2:25 pm

јас го имам, затоа не се пријавувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Elisa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3934
Age : 22
Location : Струмица
Registration date : 2008-10-14

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Јан 18, 2009 2:33 pm

Ама тоа е првото,ако е за второто и јас не се пријавувам
но мислам дека станува збор за првото двд
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Јан 18, 2009 2:39 pm

За првото е мислам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Јан 18, 2009 2:52 pm

а кое е тоа тоа со кореографии и така натака?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Јан 18, 2009 4:23 pm

So site koreografii
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 1:25 am

а второто со што е?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 28
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 3:28 am

I na dvete DVD-a ima spotovi i koreografii, ama razlicni. Na prvoto DVD se od prva sezona, a na vtoroto poveketo se od vtora sezona.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 4:52 am

da stvarno e prekrasno DVD, jas zimam se pisav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 8:01 am

Како што кажа Rebellious angel едно е од прва сезона друго е од втора сезона, јас нарачувам за прва сезона кој сака нека се пише кој не здравје!


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 8:27 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
11.Андреа
12.Елиса
13.Ребека
14.Ивана Кочиева
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 8:49 am

a preku sto ke ni go pratite cd-to?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 8:50 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
11.Андреа
12.Елиса
13.Ребека
14.Ивана Кочиева
15.Фани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 8:52 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
11.Андреа
12.Елиса
13.Ребека
14.Ивана Кочиева
15.Фани
16.Нин4е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 8:52 am

a preku sto ke ni go pratite cd-to?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 9:54 am

со падобран :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Јан 19, 2009 9:55 am

не стварно по што ке ни ги пратите?на адреса?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   

Вратете се на почетокот Go down
 
DVD ---- Casi Angeles
Вратете се на почетокот 
Страна 12 of 14Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: