Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 DVD ---- Casi Angeles

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
АвторПорака
Tanja
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 106
Age : 43
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 5:18 am

isto i jas zainteresirana sum zatoa sto jas izrabotuvam sama CD so printer i za da ne se macam moze da go kupam :рдхд: :дфх: :фдгфг:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anjakiss
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 202
Age : 24
Location : add me na msn =) anjakiss@hotmail.com
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 8:08 am

i jas sakam.ke platam kolku treba
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 10:17 am

и јас сакам двд...а ке биде на два или три дела?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
RIKI
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 50
Age : 25
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 12:07 pm

i jas skam dvd
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 12:26 pm

Еее сите сакате ДВД!Почекајте малку...ајде да направиме список на тие луѓе што ќе земаат ДВД!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija sokolova
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 475
Age : 23
Location : eeeeee samo da znajs?
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 12:28 pm

biva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 12:28 pm

Јас сакам да земам сигурно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 12:30 pm

i jas sakam sigurno obavezno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 12:32 pm

Chris напиша:
Во преговори сум со еден аргентинец да набавам DVD од Casi Angeles кое ги вклучува сите музички спотови оригинал и нивните кореографии!

дали има заинтересирани?сите музички спотови
нивните чекори, кореографии

Nabavi se zivo i divo, ima zainteresirani
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 1:45 pm

ја сум за
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 2:57 pm

Знаеме дека си за...
Еве да направиме список

1.Kate

Секој следен нека си го напише своето име под моето со редниот број...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 3:04 pm

1.Кате
2.Теа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 3:26 pm

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 3:34 pm

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 3:40 pm

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче (=
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 3:48 pm

Izvinete malku sto se mesam ama onie delovi za vadenje !KAKO DA GI SPOJAM??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 4:42 pm

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче
6. Аце.радевски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Јан 15, 2009 6:03 pm

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.Штрумфче
6. Аце.радевски
7.Ана-Марија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Јан 16, 2009 1:11 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anjakiss
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 202
Age : 24
Location : add me na msn =) anjakiss@hotmail.com
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Јан 16, 2009 3:33 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Јан 16, 2009 11:38 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 106
Age : 43
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Јан 16, 2009 3:04 pm

1.kate 2.tea 3.ivona 4. bube 5.strumfce 6. ace radevski 7. ana marija 8. dusica angeli 9. anja 10.monika 11. tanja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 106
Age : 43
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Јан 16, 2009 5:04 pm

deca jas se otkazuvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Јан 16, 2009 5:06 pm

ок значи сеа за сеа
1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Dea
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 562
Age : 28
Registration date : 2008-09-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Јан 17, 2009 6:17 am

1.Кате
2.Теа
3.Ивона
4.Бубе
5.штрумфче
6.Аце.Радевски
7.Ана-Марија
8.Душица.ангели
9.Ања
10.Моника
11. i Andrea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   

Вратете се на почетокот Go down
 
DVD ---- Casi Angeles
Вратете се на почетокот 
Страна 11 of 14Отиди на страна : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: