Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 DVD ---- Casi Angeles

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
АвторПорака
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:47 pm

pa da ako ima moznost ja mislam deka bi bilo ubavo se da iame
ej ama i cena da ni kaes ne samo da pratis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:47 pm

Simona напиша:
Mi so ke mozis da zemis toa inace sakme site...
sekako
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:56 pm

абе да знаев цена ке ви кажев, чекам одговор од дечкото ке ми прати маил со сите информации која цена колку цедиња и се тоа...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:58 pm

lele jas ja sakam i cela prva s ezona na dvd toa bi bilo super samo kolku e cenata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:59 pm

Jas ke zemam normalno...samo da ne e ekstra skapo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:59 pm

ке видиме, ке ги разгледаме сите можности па што ни одговара тоа ке земеме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 3:16 pm

aj prvo zemi pa posle ke pregovarame za cena i sl.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 3:37 pm

кажи ни
кога ке дознаеш
за цена и тн...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iq0r
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1100
Age : 23
Location : En Buenos Aires
Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 5:32 pm

Chris напиша:
епа јас за една недела или две ке порачувам па вие треба да ми кажете кои ке земете сигурно, ке ги пратам преку пошта, јас така ке ги добијам од Аргентина па за нас у иста земја сме лесно е

Неможиш да кажиш така на празно кој ке зима нека зима.. Треба да кажеш цена.. за некои луѓе пример цена од 200 ден би била скапа сваќаш ? (не се однесува за мене туку за некои кои шо немаат доволно средства. Мисли дека не сме сите на исто ниво. )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://CIQyYto0.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 5:36 pm

pa ok ama mislam deka sekoj bi mozel da izdvoi ako saka da ima
a i + cdeata ke ni ostanat spomen i bi bilo ubavo sekoj da gi ima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 2:45 am

da i jas taka mislam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 21
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 3:48 am

јас сакам само зависи колку е цената!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 4:03 am

iq0r напиша:
Chris напиша:
епа јас за една недела или две ке порачувам па вие треба да ми кажете кои ке земете сигурно, ке ги пратам преку пошта, јас така ке ги добијам од Аргентина па за нас у иста земја сме лесно е

Неможиш да кажиш така на празно кој ке зима нека зима.. Треба да кажеш цена.. за некои луѓе пример цена од 200 ден би била скапа сваќаш ? (не се однесува за мене туку за некои кои шо немаат доволно средства. Мисли дека не сме сите на исто ниво. )

Јас терам ли некој да земе бе? кажав КОЈ САКА цената ке се дознае пред да се порачува не избрзувај одма со глупи ставови!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 4:04 am

dammy напиша:
јас сакам само зависи колку е цената!
I jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 5:19 am

Kate напиша:
dammy напиша:
јас сакам само зависи колку е цената!
I jas
Me too
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 21
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 5:59 am

i jas sakam obavezno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 6:10 am

i jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 6:14 am

и јасссссссс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
krume
Член
Член
avatar

Male
Број на мислења : 203
Age : 22
Location : Na angeli forum
Registration date : 2008-07-21

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 1:29 pm

И ЈАС САКАМ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Сре Сеп 03, 2008 1:50 pm

Monika напиша:
Kate напиша:
dammy напиша:
јас сакам само зависи колку е цената!
I jas
Me too

i jas sakam ama da ne e preskapo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Сеп 04, 2008 9:10 am

jas posto ke odam vo grcija nemojte da me zaboravite za cd-to
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Сеп 04, 2008 12:58 pm

за тие што ке одат во гејрција нема

шала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 23
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Сеп 04, 2008 12:59 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Сеп 04, 2008 1:00 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Чет Сеп 04, 2008 1:01 pm

nemoj molim te jas sakam go cedeto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   

Вратете се на почетокот Go down
 
DVD ---- Casi Angeles
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 14Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: