Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 DVD ---- Casi Angeles

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
АвторПорака
1
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 11
Age : 23
Location : Со Мар и Тијаго некаде...
Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 26, 2008 10:26 am

a toa navistina li deka ke zemes casi angeles DVD??? i kolko pari ke bide?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 26, 2008 11:06 am

da vistina e ama uste ne znaeme kolku ke 4ini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 26, 2008 1:15 pm

t.e najmalce 400
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 26, 2008 2:15 pm

jas mn sakam ama ako e nad 1000 nemozam da zemam inakuu mn go sakammm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 26, 2008 2:48 pm

A kade moze da se kupe DVD-ETO???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 26, 2008 3:31 pm

vo Argentina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пет Сеп 26, 2008 6:27 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 5:16 am

Hahahaa:)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 6:32 am

hahahhahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 8:33 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 8:48 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 8:50 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 9:28 am

Lol e so se smejte???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 10:13 am

pro4itaj pogore
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 12:57 pm

Добро де, ново е девојчето не прочитало. Крис ќе ги порача од некое дете од странство и јас не знам од каде е, и ние ќе направиме список кој сака да има, и ќе биде од 400 ден а може и погоре, и само Крис ќе ни ги испорача по адресите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Саб Сеп 27, 2008 8:00 pm

нема шанси да е 1000 не е златно хаха тука негде околу 400 денари ке биде ама бидете трпеливи ве молам не е лесно да се прати од аргентина до овде.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 28, 2008 1:27 am

ok. trpelivi sme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 28, 2008 2:54 am

a Chris ti veke naraca ili uste ne si ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 28, 2008 3:36 am

јас нарачав но се појави проблем со плаќањето не знам преку која фирма треба да и платам затоа сеа тоа барам, ама ке биде...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 28, 2008 3:44 am

oks
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Нед Сеп 28, 2008 4:49 am

da da mn sme trpelivi zatoa sekoj den se prasuva koga koga koga,kolku kolku
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 29, 2008 2:20 am

plakam kolku sakas.jas sum zainteresirana
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 20
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 29, 2008 2:32 am

[quote="iq0r"]
Chris напиша:
iq0r напиша:
Chris напиша:
епа јас за
една недела или две ке порачувам па вие треба да ми кажете кои ке
земете сигурно, ке ги пратам преку пошта, јас така ке ги добијам од
Аргентина па за нас у иста земја сме лесно е

Неможиш да
кажиш така на празно кој ке зима нека зима.. Треба да кажеш цена.. за
некои луѓе пример цена од 200 ден би била скапа сваќаш ? (не се
однесува за мене туку за некои кои шо немаат доволно средства. Мисли
дека не сме сите на исто ниво. )

Јас терам ли некој да
земе бе? кажав КОЈ САКА цената ке се дознае пред да се порачува не
избрзувај одма со глупи ставови!

Jas sekako sakam nemoj na mene da zaboravis.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
1
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 11
Age : 23
Location : Со Мар и Тијаго некаде...
Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 29, 2008 9:19 am

i jas mnogu gi sakam ama treba da se vidi i za cenata (mene ne mi e tolku vazna ama ima za nekoi za koi e). Samo te molam pisi koga ke gi zemes?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Пон Сеп 29, 2008 11:13 am

pa kris ja kaza cenata okolu 400 denari
a so pisuvate site "mene ne mi e tolku vazna cenata ama ima za nekoi koi e"
ako ne ti e vazna so napomenuvas ako za nekoi e skapo nema da go zemat i rese problem ili ke se dogovorat neso so kris da im namali ili sli4no
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   

Вратете се на почетокот Go down
 
DVD ---- Casi Angeles
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 14Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: