Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 DVD ---- Casi Angeles

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 6:22 am

Во преговори сум со еден аргентинец да набавам DVD од Casi Angeles кое ги вклучува сите музички спотови оригинал и нивните кореографии!

дали има заинтересирани?сите музички спотови
нивните чекори, кореографии

_________________


Последната промена е направена од Chris на Вто Сеп 02, 2008 6:29 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 6:23 am

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 6:25 am

imaaaaaaaaa da da da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 6:25 am

daaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 6:50 am

I jasss sakaaammm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 6:58 am

da da da imaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 7:13 am

daaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 7:24 am

i jas sakum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 7:29 am

dada i jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 9:24 am

сите сакаме!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 10:00 am

daaaa normalno deka site sakame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 10:23 am

da i jas!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 10:32 am

Може, само како ние ке го добиваме тоа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 10:55 am

da i jas sakam.mnogu sakam.a kako ke go dobieme nie???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 12:21 pm

i jas sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 1:00 pm

епа јас за една недела или две ке порачувам па вие треба да ми кажете кои ке земете сигурно, ке ги пратам преку пошта, јас така ке ги добијам од Аргентина па за нас у иста земја сме лесно е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 1:12 pm

I jas sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 1:13 pm

ја сигурно ... фала Chris :65ут:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 1:15 pm

фала крис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 1:41 pm

epa ti ke ni kaes koa ke gi zemes pa posle za sigurna brojka ke kazeme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 1:45 pm

океј

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:33 pm

Super, site sakame.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:45 pm

а за цела прва сезона ???

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:46 pm

Mi so ke mozis da zemis toa inace sakme site...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   Вто Сеп 02, 2008 2:47 pm

a kolku pari ke bide toa dvd?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: DVD ---- Casi Angeles   

Вратете се на почетокот Go down
 
DVD ---- Casi Angeles
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 14Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: