Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Ное 15, 2010 4:11 am

Welcome back brother..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 3:48 am

слабо дека ке се уклучувам јас месецов ми го забраниа лаптопот за казна && само коа не е дома мама можам да се уклучувам
Вратете се на почетокот Go down
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 5:33 am

ValeLanzani* напиша:
Welcome back brother..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 6:54 am

SmikiBiebeer напиша:
слабо дека ке се уклучувам јас месецов ми го забраниа лаптопот за казна && само коа не е дома мама можам да се уклучувам

Зошто ти забранија...што направи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 1:53 pm

Имам 4 3-јки зза тромесечие затоа имам казна.
бтв . Welcome back ANDREJ!
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 2:32 pm

Шмикоо
Welcome back Andrej

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 2:44 pm

Смикиии..... (мн ке ми недостигаш хании)
Инаку Андреј Welcome beck (не се сеќавам дека сум ти кажала ама нз можеби и сум ти кажала ама нема врска) :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 3:44 pm

СМИКИИИИИИИИИИИИИ
И до кога вака ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 18, 2010 5:14 pm

Ќеркоооооооооо!!!!????.........Не давам јас...Јас сум ти мајка...Не те казнив!!.....
Вратете се на почетокот Go down
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 19, 2010 12:03 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 19, 2010 2:11 am

незнам ама ко шо гледате бар по 15 мин понекогаш ке се уклучувам.
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 19, 2010 3:47 am

Смики ке ја тепам мајка ти..!
ме оскати сеа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 19, 2010 2:00 pm

I jas sum kazneta i zatoa nema da se ukluchuvam eden period
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 19, 2010 2:30 pm

Жал ми е што сто сте казнети!
Се надевам дека за брзо ке ви поминат казните
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Ное 20, 2010 3:06 pm

Вале ми рече да кажам дека утре нема да биде цел ден на форумот оти брату4ед и правел свадба и ве поздравува сите...
Ми рече јас да пишам оти нешо не и се отварал форумот..
:**
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Ное 22, 2010 1:43 pm

Favela~ напиша:
Вале ми рече да кажам дека утре нема да биде цел ден на форумот оти брату4ед и правел свадба и ве поздравува сите...
Ми рече јас да пишам оти нешо не и се отварал форумот..
:**

да тоа, а и денес ми пиша порака и ми кажа дека компјутерот и е расипан, така да деновиве ке биде отсутна!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Ное 22, 2010 2:19 pm

Фајналии,ајм беек..
Дојдоа од Ривесофт и ми го напраија..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 26, 2010 8:27 am

People јас бев отсутна од форумов неколку дена поради школото и се тоа !
И им се извинувам на сите кои правеа натревари во кои јас бев пријавена бидејќи не ги пратив задачите на време !
Уште еднаш извинете !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Дек 01, 2010 10:43 am

Дечки јас бев отсутна и ќе бидам,затоа што имам проблем со нетот и затоа што имам повеќе за УЧЕЈНЕ!

Goodbye za nekolku nedeli(2 ili 3)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Дек 03, 2010 8:40 am

Ханз јас бев птсутна некоклку денови(цела недела)оти имавме мн за учење.Ама сепак после се сепак се враќам на најубавиот фору со најдобрите другари....♥♥♥♥
Ве сакам сите...........♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Дек 03, 2010 9:02 am

After a week without you,i'm back <3

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Дек 03, 2010 11:18 am

Welcome :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 05, 2010 2:09 pm

Јас бев кај едни роднини на гости во друг град па затоа бев отсутна

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Дек 08, 2010 5:33 am

I'm back!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Дек 08, 2010 5:33 am

I'm back too!

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: