Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 11, 2010 2:46 am

Jas decki nekolku nedeli nema da se uklucuvam,a mozebi i mesec
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 11, 2010 8:15 am

zosto iskra?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 11, 2010 8:22 am

Eugenia.Suarez напиша:
zosto iskra?

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Окт 13, 2010 4:30 am

Јас конечно се вратив.ме немаше 5 дена .мониторот ми беше на поправка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 14, 2010 2:41 pm

Decki se vrativ ne mozam besz vass!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 14, 2010 4:11 pm

Мене ми беше расипан мониторот но сега сум тука.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 15, 2010 9:00 am

♥Euge Lanzani напиша:
Decki se vrativ ne mozam besz vass!
Велком бек на сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 15, 2010 9:43 am

Falaaaa srcke moja <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Окт 16, 2010 4:09 am

ИИИКИИИИ!
ВЕЛКОМ БЕК СРЦКЕ МОЈА,СИ ЗА ТАА ПРИЧИНАТА ШО СИ ЗАМИНА ОД ФОРУМОВ НЕ СЕ ГРИЖИ,СЕ ЌЕ НАДОМЕСТИМЕ!
ТТТТЕЕСАКАМ

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Окт 16, 2010 4:17 am

♥Euge Lanzani напиша:
Falaaaa srcke moja <3

Јас можеби овие денови нема да се уклучувам,на берба,учење за писмена и итн
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 18, 2010 5:26 am

Дечки јас не се укл веќе 1 недела и поретко ке се укл. затоа што имам мн за учење и одвај стассам се да научам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Окт 20, 2010 5:35 am

Јас неколку дена бев отсутна оти имаше мн за учење и еве ме пак ама у иднина ке нема да бидам мн активна оти имаме мн за учете и мн тестови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Окт 20, 2010 3:20 pm

Од сега натаму поретко ќе можам да се уклучувам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 21, 2010 2:55 pm

Гајс јас утре ке одам на екскурзија во СК! На планетариум ке одиме ке ми мис нај многу!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 28, 2010 1:49 pm

После толку толку долгоо време И ЈАС СЕ ВРАТИВ НА ФОРУМОВВ.
сум го подзабораила и такаа..па имав за учење и сл.
СИТЕ МИ НЕДОСТИГАВТЕЕ.
сега ке бидам редовна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Окт 30, 2010 7:38 am

Хејј дечки..јас се вратив.не бев уклучена 2 недели зашто се спремав за патрониот празник.Учествував како водителка мислам 2 бевме една од 8 и јас од 5 то и учествував во хор,драмска и затоа не сеуклучив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Ное 08, 2010 8:39 am

Jas sum mnogu cesto otcutna zatoa sto mi e slab NETOTI i zatoa sto imam mn za ucejne deka sega e Tromesecie i ima mn skorivajne i TESTOJ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 12, 2010 2:23 pm

Danгerouc' напиша:
Ајм ливинг. Ја си ојдов од форумов пред 5-6 дена, али не сум пишал. Ајт па-па.
Печатна грешка ;o .. I'm back.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 12, 2010 2:47 pm

PA wlcome back Andrew !
We missed you !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 12, 2010 3:08 pm

Vekky напиша:
PA wlcome back Andrew !
We missed you !

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Ное 13, 2010 7:44 am

Kimme напиша:
Vekky напиша:
PA wlcome back Andrew !
We missed you !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Ное 13, 2010 12:36 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Ное 14, 2010 7:09 am

Eugenia.Suarez напиша:
Kimme напиша:
Vekky напиша:
PA wlcome back Andrew !
We missed you !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Ное 14, 2010 10:22 am

Eugenia.Suarez напиша:
Kimme напиша:
Vekky напиша:
PA wlcome back Andrew !
We missed you !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Ное 15, 2010 4:08 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: