Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АвторПорака
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 27, 2010 10:29 am

Од 22 се немам многу уклучувано,нетот ми е спор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Aleks4y <3
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 230
Age : 20
Location : Некаде каде што го слушам плачот на тишинат,каде што светлината никогаш нема да дојде.Тоа е место кое ретко се наоѓа во светот.Незнам дали и ти ќе го пронајдеш,но се надевам не затоа што тоа е пекол на земјата !Или еднодставно кажано тое е срцето твое !
Registration date : 2010-05-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Мај 28, 2010 1:47 pm

Еве ме мене пак се вратив, туф со учењево не можев да седнам на ком.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eva308
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 27
Age : 25
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Мај 28, 2010 2:04 pm

pa i jas aleks se macam da ucam :D ama aku de 10 juni...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 7:55 am

не бев вклуцена 3 дена оти немав нет

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 7:55 am

Epa Welcome back honey!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 12:53 pm

Дечкии ај ем беек!Бевме со Симончи Суарез и Јана.Ман на екскурзија во Охриииииииид!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
HopyBauer;;
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 31
Age : 23
Location : Macedonia. :)
Registration date : 2009-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 1:24 pm

А мене ме заборави аа? :D

Поздрав до Тинa и Кате. :)


Последната промена е направена од HopyBauer;; на Саб Мај 29, 2010 1:27 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 1:25 pm

Yaaaaaap
Holaaa amigooos!
We're back!!!

P.S.Ne sum veke Simonchy.Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 1:28 pm

Welcome back на ситееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 1:32 pm

Ххх.дф
пс.фала :Д
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Мај 29, 2010 3:41 pm

Welcome back :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 30, 2010 1:32 pm

Welcome Back!!
And Maan ne si idam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 31, 2010 6:31 am

Miss Lanzani(Валентина)ми кажа да пишам дека таа нема се укјлчува на форумот 2-3 дена може и помалце бидејќи пц го нападнал вирус и сеа пц мора на поправка...Малце ке ни фали ама пак ке се врати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 31, 2010 6:42 am

Ок!
Побрзо нека си го пошрави комп!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:05 am

Ајммм беееек..Фала богу ми го направија компјутерот ..Ми фалевте ситеее почнувајќи од Исидора,Ивона иии сите други...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:18 am

Welcome back :)

Иначе луѓе, ја утре идам на екскурзија три дена. Ќе ми фалите сите!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:20 am

Убаво да си поминеш...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:28 am

Miss.Lanzani напиша:
Убаво да си поминеш...
Иначе деновиве ме немаше зш ми беше слап нетот и еве сум пак

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:28 am

Велком беек...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:44 am

Miss.Lanzani напиша:
Убаво да си поминеш...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:47 am

Фала на ситеее!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:50 am

Убаво да си поминеш

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:52 am

Фала сонце, и да знаеш дека ќе си поминам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:53 am

Aна убаво да си помине,најубаво шо можеш!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Јун 01, 2010 7:54 am

Фала Докичччч
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: