Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
АвторПорака
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 8:20 am

Добредојде Славица и се надевам дека ќе ти биде убаво со нас!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cacy
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 10
Age : 23
Location : In my dreams!
Registration date : 2012-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 8:23 am

#cyrus напиша:
Добредојде Славица и се надевам дека ќе ти биде убаво со нас!

Благодарам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 8:41 am

welcome, have fun :)♥

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 8:47 am

#unforgivable. напиша:
welcome, have fun :)♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 9:45 am

#Конечноо Цаци! Добредојдее!!
Вратете се на почетокот Go down
Cacy
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 10
Age : 23
Location : In my dreams!
Registration date : 2012-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 10:33 am

Фала Сара и сите други
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 10:50 am

welcome and have fun

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 10:57 am

#cyrusforever ♥ напиша:
welcome and have fun

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 1:00 pm

#cyrus напиша:
Добредојде Славица и се надевам дека ќе ти биде убаво со нас!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 1:48 pm

Добродојде Славица, се надевам дека ке се забаруваш заедно со нас!
Инаку јас сум Анастасија :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 2:24 pm

waldorf~bass.♥ напиша:
#cyrusforever ♥ напиша:
welcome and have fun

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 3:58 pm

tomlinson♥ напиша:
waldorf~bass.♥ напиша:
#cyrusforever ♥ напиша:
welcome and have fun

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cacy
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 10
Age : 23
Location : In my dreams!
Registration date : 2012-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Јан 18, 2012 7:58 am

Инау немав интернет..Сега имам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maee♥
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 23
Age : 20
Location : Кај мене в соба
Registration date : 2012-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 6:59 am

Здраво на сите!! Јас сум нова на форумов и се викам Маја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 7:09 am

#welcome and have fun !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 7:23 am

#cyrus напиша:
#welcome and have fun !

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 7:27 am

Добредојде Маја, се надевам дека ќе се забавуваш
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 7:28 am

xoxo Chair x3 напиша:
Добредојде Маја, се надевам дека ќе се забавуваш

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maee♥
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 23
Age : 20
Location : Кај мене в соба
Registration date : 2012-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 7:36 am

Фала на сите за поздравите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 2:22 pm

zaynmalik x3 напиша:
xoxo Chair x3 напиша:
Добредојде Маја, се надевам дека ќе се забавуваш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Чет Јан 19, 2012 2:29 pm

#foreverselena♥ напиша:
zaynmalik x3 напиша:
xoxo Chair x3 напиша:
Добредојде Маја, се надевам дека ќе се забавуваш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јан 20, 2012 8:38 am

new.york.x3 напиша:
#foreverselena♥ напиша:
zaynmalik x3 напиша:
xoxo Chair x3 напиша:
Добредојде Маја, се надевам дека ќе се забавуваш

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пет Јан 27, 2012 10:21 am

на форумов ќе дојдат две мои другарки Теодора и Јана :)))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
teah :) ♥
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 64
Age : 21
Registration date : 2012-01-28

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Јан 30, 2012 5:05 am

Здраво,јас сум Теодора од Прилеп и како што ви кажа Искра јас сум нов член.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Пон Јан 30, 2012 5:22 am

Добредојде и поминви си убо :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 33 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: