Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредојдовте

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next
АвторПорака
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Сеп 10, 2011 4:28 pm

#lovefool.♥ напиша:
potterholic# напиша:
Hallo Sara :)
And welcome to our family :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Сеп 10, 2011 4:29 pm

miss.perfect.♥ напиша:
#lovefool.♥ напиша:
potterholic# напиша:
Hallo Sara :)
And welcome to our family :*

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Сеп 10, 2011 7:32 pm

criminalmind x3 напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
#lovefool.♥ напиша:
potterholic# напиша:
Hallo Sara :)
And welcome to our family :*
Вратете се на почетокот Go down
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Сеп 13, 2011 5:13 pm

Добредојде Сара ти посакувам убав помин на форумов :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Сеп 27, 2011 7:49 am

Добредојдовте сите нови :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
loverobsten♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 548
Age : 23
Registration date : 2011-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Окт 04, 2011 2:20 pm

Hello :)
Нова сум :))
Тина ви кажувала за мене мислам
па се надевам дека ке се дружиме,многу ми е интересно фурумчево.
до сега бев кај Тина и ми покажа се како и што треба :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Окт 04, 2011 2:23 pm

Welcome,have a fun :D

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Окт 04, 2011 2:23 pm

miss.perfect.♥ напиша:
Welcome,have a fun :D

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Окт 04, 2011 2:42 pm

criminalmind x3 напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
Welcome,have a fun :D

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Окт 04, 2011 2:53 pm

Даниела добредојде :)
Кики Ковач овде иначе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
loverobsten♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 548
Age : 23
Registration date : 2011-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Окт 04, 2011 3:44 pm

Кики не е Даниела,Даниела е моментално Прага Виена од нашкола;)
друга сум,незнам дали ме знаееш,збори таму со Тина и ке ти кажит подетално која сум

пс Мило ми еее и менее.
и фала и на сите останати
:)))))))))))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 4:09 am

Здраво, добре ни дојде :D
Јас сум Бојана инаку ;D

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 4:21 am

Добредојде, уживај и забавувај се овде! :DD :**

Јас сум Сара иначе :))
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 5:31 am

Добредојде се надевам ќе ти се допадне дружењето со нас !
(Јас сум Леонора иначе )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 6:01 am

Icecreambille x3 напиша:
Добредојде се надевам ќе ти се допадне дружењето со нас !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 7:34 am

*lovelysmile♥ напиша:
Кики не е Даниела,Даниела е моментално Прага Виена од нашкола;)
друга сум,незнам дали ме знаееш,збори таму со Тина и ке ти кажит подетално која сум


извини, Тина ја разбрав дека Даниела ќе се зачленела xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
loverobsten♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 548
Age : 23
Registration date : 2011-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 8:03 am

Фалаа на сите :)) се надевам и јас дека ке се дружиме,пс мило ми е :*
ништо немат проблем хехе :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 8:24 am

Welcome
jas sum Marija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 8:51 am

ете срцка конечно и ти на форумов ајде Wellcome

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Сре Окт 05, 2011 2:38 pm

Добродојдее :))
Јас сум Мартина :D

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јан 07, 2012 1:41 pm

#cyrusforever ♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
Welcome,have a fun :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јан 07, 2012 1:56 pm

#cyrus напиша:
#cyrusforever ♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
Welcome,have a fun :D

а шо мора да спамираш .. овде не е пушувано од пред дедо Ное .. ако си била отсутна немора сега да пишуваш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Саб Јан 07, 2012 6:10 pm

#foreverselena♥ напиша:
#cyrus напиша:
#cyrusforever ♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
Welcome,have a fun :D

а шо мора да спамираш .. овде не е пушувано од пред дедо Ное .. ако си била отсутна немора сега да пишуваш
е добро де незнав !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 7:43 am

#Дечки сега ќе се зачлени една моја многу добра другарка :)
Вратете се на почетокот Go down
Cacy
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 10
Age : 23
Location : In my dreams!
Registration date : 2012-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Вто Јан 10, 2012 8:01 am

Здраво!
Јас сум нова на овој форум...Сара веќе кажа дека ќе се зачленам па еве ме
Се викам Славица и се надевам дека ќе дружиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 32 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте на Ангели-
Отиди до: