Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Маркетингот е забранет на овој форум!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пет Jул 02, 2010 3:59 pm

.tinkkie. напиша:
AnnaMarija* напиша:
А јас не разбирам зошто па е забрането да се рекламира?
Барем ТОП-постери да можеа да рекламираат,што некој ќе се зачлени на тој форум и ќе го заборави овој..не разбирам

и јас исто не разбирам тоа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пет Jул 02, 2010 4:01 pm

Леле Кики каква другарка си значи
девојчето убаво те замолила да не кажуваш ти мора да кажеш??
Пс.И јас исто незнам зошто...

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Jул 06, 2010 8:17 am

Членот 1001 ноќ\ Binbir Gece ми прати да се зачлемам на некој форум за КОга лисјата паѓаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Jул 06, 2010 9:11 am

Anastasi4ka* напиша:
Членот 1001 ноќ\ Binbir Gece ми прати да се зачлемам на некој форум за КОга лисјата паѓаат

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Jул 06, 2010 9:34 am

tHe.uncrediBle напиша:
Anastasi4ka* напиша:
Членот 1001 ноќ\ Binbir Gece ми прати да се зачлемам на некој форум за КОга лисјата паѓаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Jул 06, 2010 9:38 am

Anastasi4ka* напиша:
Членот 1001 ноќ\ Binbir Gece ми прати да се зачлемам на некој форум за КОга лисјата паѓаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Jул 06, 2010 2:13 pm

Miss.Lopilato* напиша:
Anastasi4ka* напиша:
Членот 1001 ноќ\ Binbir Gece ми прати да се зачлемам на некој форум за КОга лисјата паѓаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Jул 06, 2010 2:44 pm

шо мора по 10мина да кажувате...
мене до сега ниедна ми нема стигнато покана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Чет Aвг 05, 2010 4:28 pm

само за рекламирање на форуми или и за блогови е правилово?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 26, 2011 2:29 am

.ikky:)♥ напиша:
само за рекламирање на форуми или и за блогови е правилово?
?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Маркетингот е забранет на овој форум!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: