Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Маркетингот е забранет на овој форум!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Јун 02, 2010 8:14 am

Ии на мене!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Јун 02, 2010 10:38 am

И мене ми стигна...

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Јун 02, 2010 10:40 am

И мене...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Јун 02, 2010 10:52 am

Значи окееј .. немора сите да кажувате дека ви стигнало .. доволно е еден член да каже .. претерувате стварно -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Јун 15, 2010 8:54 am

На мене ми има стигнато порака од членот Wwinner да се зачленам на еден форум за Ангели.Иако е за ангели сепак се смета за рекламирање на форумов нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 22
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Јун 15, 2010 9:09 am

кажаа за тој член! ако има некој друг член што рекламира кажете тука! :)
ама не ги повторувајте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 8:34 am

Poli love ми пушти пп за да се регистрирам на еден форум за кога лисјата ппаѓаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 9:30 am

Majchy.Esposito напиша:
Poli love ми пушти пп за да се регистрирам на еден форум за кога лисјата ппаѓаат

I mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 9:33 am

Членот Poli love ми прати покана за еден форум за серијата ''Кога лисјата паѓаат''

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 9:42 am

tHe.uncrediBle напиша:
Членот Poli love ми прати покана за еден форум за серијата ''Кога лисјата паѓаат''
i mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 10:36 am

Sarchee* напиша:
tHe.uncrediBle напиша:
Членот Poli love ми прати покана за еден форум за серијата ''Кога лисјата паѓаат''
i mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 12:43 pm

Poli love ми прати покана за форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 12:56 pm

Е добро де доволно е еден да каже а не сто души

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 2:44 pm

може да се превземе некоја мерка?
и порано Поли лове праќаше и сеа само што ми прати и никој не ја предупредува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Јун 27, 2010 3:01 pm

London Eye напиша:
може да се превземе некоја мерка?
и порано Поли лове праќаше и сеа само што ми прати и никој не ја предупредува
мм,Точно така,мора да се превземе нешто

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Јун 28, 2010 10:58 am

Mene mi stigna


Последната промена е направена од Leccy* на Пон Јун 28, 2010 11:44 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Јун 28, 2010 11:05 am

се извинувам, не сум знаела, нема да се повтори. жал ми е многу, им пратив на повеќемина, многу многу многу ми е жааал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Јун 29, 2010 4:50 am

Членот dokyy*zachary по ПП ми прати порака да сум се зачленила на еден форум

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Јун 29, 2010 10:50 am

Natalia forever вчера ми прати линк за да се регистрирам на некој форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Вто Јун 29, 2010 11:56 am

жал ми е, незнаев за ова.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пет Jул 02, 2010 2:06 pm

ERROR


Последната промена е направена од |-HellGirl-| на Саб Jул 03, 2010 12:25 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пет Jул 02, 2010 3:02 pm

А што па мора да кажувате ако некој ви пратил покана да се регистрирате на друг форум?
господи боже
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пет Jул 02, 2010 3:08 pm

А јас не разбирам зошто па е забрането да се рекламира?
Барем ТОП-постери да можеа да рекламираат,што...?некој ќе се зачлени на тој форум и ќе го заборави овој..не разбирам


Последната промена е направена од AnnaMarija* на Пет Jул 02, 2010 3:10 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пет Jул 02, 2010 3:09 pm

AnnaMarija* напиша:
А јас не разбирам зошто па е забрането да се рекламира?
Барем ТОП-постери да можеа да рекламираат,што некој ќе се зачлени на тој форум и ќе го заборави овој..не разбирам

и јас исто не разбирам тоа..

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пет Jул 02, 2010 3:17 pm

Гледам колку на колку форуми има по 2-30 пријатели ,а тука несмее ни да се рекламира
не ми е јасно зашто е ова
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Маркетингот е забранет на овој форум!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: