Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Маркетингот е забранет на овој форум!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 5:27 am

Неколку пати ви посочив дека маркетинг за туѓи потреби на овој форум
не е дозволен, а вие пак си терате по своето, пред малку ми стигна
порака со реклама за некој форум, и не е првпат!

Одсега па натаму секој што ке го направи ова ке биде казнет,
ги молам членовите да ми репортираат доколку приметат нешто слично!
Chris
Последната промена е направена од Chris на Нед Мар 14, 2010 5:31 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 5:29 am

може некој да ми појасни што зна4и ова?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 5:35 am

Јас ке ти појаснам
ова значи дека не смее да се рекламираат форуми на овој форум
и ако на некој одчленовите им стигне порака или да видат негде дека некој го рекламира форумот да му кажат на Крис

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 5:40 am

Окејјј фалаа

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 6:02 am

А сакав да ве прашам дали е грешка(ете така да се изразам) ако некој по ПП ми прати порака да ја играм некоја од игрите на форумов.?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 6:04 am

Доколку е поврзано со ОВОЈ форум, не!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 6:05 am

Добро зо6то ми стигна порака да по4нам да ја играм играта.За овај форум е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 6:06 am

Мене ми имаат стигнато многу пораки со рекламација на некои други форуми да кажам кои форуми и кој ми ги пратил??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 6:07 am

Ке кажеш ако ти стигне од денес па натаму

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 14, 2010 6:14 am

OK
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 28, 2010 8:12 am

Крис мене модераторот нинна ми прати преку ПП да се регистрирам на еден форум.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 28, 2010 8:31 am

Мислам дека ја нема видено темата,а и изгледа само на тебе има рекламирано.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 28, 2010 8:36 am

Ок можда. Нз...Ја само кажав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 22
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 28, 2010 8:40 am

се извинувам .. не ја видов темава... :/
и рекламирав само на теа...


пс. фала давид
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Нед Мар 28, 2010 8:41 am

Па сеа сори ја си кажав. Така рече Крис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Апр 12, 2010 1:26 pm

Сори за пост врз ост ама членот 14 ми понуди да се зачленам на еден форум за Чејс Крафворд
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Апр 12, 2010 1:26 pm

Thea* напиша:
Сори за пост врз ост ама членот 14 ми понуди да се зачленам на еден форум за Чејс Крафворд

И мене исто така ми прати..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Апр 12, 2010 1:37 pm

Исто и на мене!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Апр 12, 2010 1:37 pm

И мене

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Апр 12, 2010 1:45 pm

и мене ми стигна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Пон Апр 12, 2010 1:47 pm

Еуге.Суарез напиша:
И мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Апр 14, 2010 8:02 am

Princessa94 напиша:
Thea* напиша:
Сори за пост врз ост ама членот 14 ми понуди да се зачленам на еден форум за Чејс Крафворд

И мене исто така ми прати..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Апр 14, 2010 9:07 am

Simonchy.Suarez напиша:
Princessa94 напиша:
Thea* напиша:
Сори за пост врз ост ама членот 14 ми понуди да се зачленам на еден форум за Чејс Крафворд

И мене исто така ми прати..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Јун 02, 2010 7:33 am

Ми стигна порака од членот Wwinner да се регистрирам на еден форум.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marijask
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2425
Age : 27
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   Сре Јун 02, 2010 7:47 am

ivana kocieva напиша:
Ми стигна порака од членот Wwinner да се регистрирам на еден форум.
i na mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Маркетингот е забранет на овој форум!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Маркетингот е забранет на овој форум!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: