Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сакам да го сменам мојот ник..

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 10:31 am

Dusica* напиша:
Еј Крис фала стварно највише!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 10:33 am

Neytiri* напиша:
Крис те молам те молам што побрзо не ми го приваќаше никот ми правеше проблеми да ми го вратиш стариот ник.Те молам ко Бога! Повеќе ништо не барам.
\


Ќе ми го промениш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Marthinche*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 114
Age : 22
Registration date : 2010-03-06

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 10:34 am

Крисс плис дали ќе може да ми го смениш никот во Martinnche
Фала однапред


Последната промена е направена од Marthinche* на Саб Мар 13, 2010 10:41 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 10:40 am

фала многуууууууууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 10:46 am

Крис фала ти највише
најдобар админ си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 10:46 am

Крис,фала најмногу!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 10:48 am

Bojanche.Igarzabal напиша:
Крис фала ти највише
најдобар админ си

TOЧНО!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 11:12 am

Крис те молам смени ми го никот во
Martinnche*
и никогаш повеќе не ти досаѓам

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 


Последната промена е направена од Marti.Igarzabal на Саб Мар 13, 2010 11:54 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 11:13 am

Jas sum zadovolna so mojot dovolno e ednas veke go promeniv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 11:41 am

Мене Крис може да ми го смениш во Еуге.Суарез ама да си биде на кирилица плизз

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 


Последната промена е направена од ♥ Euge ♥ на Саб Мар 13, 2010 12:19 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Enche*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 3136
Age : 21
Location : Охрид
Registration date : 2009-05-05

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 11:52 am

Крис јас неколку дена сум болна и не сум видела дека менуваш . Те молам смени ми го ников во Enna.Esposito и не ти досадувам повеќе.Те молам најмногу на светов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 12:07 pm

Cris moze da mi go smenis vo *Euge Suarez-vo boja Rozova


Последната промена е направена од *Eugee на Саб Мар 13, 2010 12:19 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 12:15 pm

Фала ти мн Крис
Стварно си најдобар админ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 1:36 pm

Мене ако може да ми го промениш во
Miss.PerroniSuarez*

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 


Последната промена е направена од Tinnie на Саб Мар 13, 2010 2:12 pm. Мислењето е променето 5 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 1:37 pm

*Eugee напиша:
Cris moze da mi go smenis vo *Euge Suarez-vo boja Rozova

Розева боја добиваат само Уредувачите. А ти не си уредувач
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 1:49 pm

Ok....togas neka mi bide samo *Euge Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 1:59 pm

ako moze da mi go smenite nikot vo Bojanna*

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 2:01 pm

конечно ваква тема ;d

william.~
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 3:03 pm

Neytiri* напиша:
Neytiri* напиша:
Крис те молам те молам што побрзо не ми го приваќаше никот ми правеше проблеми да ми го вратиш стариот ник.Те молам ко Бога! Повеќе ништо не барам.
\


Ќе ми го промениш?

Не знам како ти беше пред тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 3:03 pm

Na nea pred toa i bese Lovely Girl
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 3:03 pm

*Eugee напиша:
Ok....togas neka mi bide samo *Euge Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 3:17 pm

може на мене да ми го промените од цеци во Anastasi4ka затоа што се викам Анастасија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 3:21 pm

Chris fala fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 4:11 pm

Тоа е тоа, ги сменив и се надевам дека веќе нема да добивам пораки со молби за да сменам нечиј ник!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сакам да го сменам мојот ник..
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: