Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сакам да го сменам мојот ник..

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 6:41 am

Темава ја отворив зошто во предлози имате ваков предлог и Крис дозволи па еве ја темата кој ќе стигне до вечер да побара нов ник затоа што темава ќе биде до вечер активна така рече Крис!

Јас нејќам да го сменам задоволна сум си со овој!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 6:44 am

Јас сакам да го сменам во Kin4e.Thiaguella <3


Последната промена е направена од Thiaguella на Саб Мар 13, 2010 6:46 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 6:45 am

И јас сакам да си го сменам никот како
Maja.Esposito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 6:55 am

Ако може мене во ηєутιяι☆ ако може така,ако не го прима Neytiri*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 7:18 am

Ако може мене во MarianaEsposito ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 7:20 am

и мене ако можи сменете ми во во *miss.emo*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 7:22 am

Фала што ми го променивте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 7:34 am

Grasias Chris!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 7:46 am

А кој бевте пред да ви го сменат никот?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 7:51 am

Јас бев Маја-Маријана сега ми го сменија во Маја.Еспосито
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:02 am

Мене ако може да ми се смени во *Kova4
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:13 am

Jass sakam vo *Ikky.Esposito! mozheee?

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:14 am

мене да ми биди aneto*euge
(ако можи)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:16 am

Мене ако може во
Bojanche.Igarzabal
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:21 am

Крис,занм дека сум многу напорна но можеш ли да ми го вратиш стариот ник? Ти се молам како Бога.Извини уште еднаш на пречењето навистина.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:24 am

Aко може на мене!!!!
ஜ˙·٠•♥Analia Forever˙·٠•♥ஜ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:42 am

Јас би сакала да ми е Simonchy.Suarez,ама сеедно ми е,дали ќе ми го смените или не
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:49 am

Сакам да ми го замените во ♥An4i♥-а ако нејке да се замени на латиница стајте ми го ♥Анчи♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_Annie_
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 86
Age : 20
Registration date : 2010-02-27

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 8:56 am

Јас сакам во _Annie_
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 9:03 am

Без срциња, свирлови или што и да е, никот не може да биде таков!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 9:05 am

a mozi so *
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 9:05 am

hhhhh тогаш на мене нека си остане вака ааа бтв заш не може со срценца коа некој имаат????


Последната промена е направена од analia forever на Саб Мар 13, 2010 9:06 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 9:05 am

Па мојот што ви го кажав не е таков и ај хоуп дека ќе ми го ставите така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 9:11 am

Simonka19 напиша:
Па мојот што ви го кажав не е таков и ај хоуп дека ќе ми го ставите така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   Саб Мар 13, 2010 9:12 am

fala chris najmnogu!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да го сменам мојот ник..   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сакам да го сменам мојот ник..
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: