Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Репутација на членовите

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 8:55 am

Monika напиша:
Simona напиша:
Da Kris...ti se pravis so dobra namera...ama barem da ne do iskoristavat toa za loso neli?ti si super KRIS

CHRIS YOU ARE THE BEST
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 9:10 am

:S

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Вики д рејнбоу грл
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 187
Age : 26
Location : In Wonderland
Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 29, 2008 10:25 pm

а ако е негативна репутација пак ја покажува на тоа од 1 до 100? и дали може негде да се види на пример кој ја дал?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 2:22 am

Jas mislum oti Kris glede tamu i od odobrave za REPUTACIJATA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
krume
Член
Член
avatar

Male
Број на мислења : 203
Age : 22
Location : Na angeli forum
Registration date : 2008-07-21

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 4:30 am

Јас немам ниедна :јмјг,:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 4:35 am

eve ti sea jak ke ti dadam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
krume
Член
Член
avatar

Male
Број на мислења : 203
Age : 22
Location : Na angeli forum
Registration date : 2008-07-21

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 4:40 am

Фала многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 4:46 am

ni jas nema ni edna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 6:07 am

eve amiga ke ti dadam i tebe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 6:14 am

pa ni jas nemam ne niznam kako im dadov na nekoi ama nez dali gi primele
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 6:20 am

и јас ке ви дадам...ама стајте и вие кај мене некоја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 6:29 am

i jas ke vi dadam :))))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 6:37 am

вие не можете да видите кој ви дава репутација само јас можам да видам а кога негативна некој ке даде тогаш ви се намалува од тие шти ги имате, ама засега фала богу никој не дал негативна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 6:39 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
krume
Член
Член
avatar

Male
Број на мислења : 203
Age : 22
Location : Na angeli forum
Registration date : 2008-07-21

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 7:16 am

Фала на сите што ми дадоа Репутација
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 7:20 am

np
haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 12:11 pm

e fala za reputacijata i jas ke vi opstavam se razbira
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 12:16 pm

eve i jas vi dadov pa ako sakate i vie na mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 12:17 pm

eve jas ti dadovvv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 2:01 pm

хехе денес партал сте направиле со репутацијава пола сат одобрував

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 2:11 pm

dajte i kaj mene nekoja reputacija se razbira i jas ke vi dadam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 2:12 pm

hah OKSsssssss
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 2:23 pm

за ивана од мене

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 2:35 pm

Fala za reputacijata Chris najdobar si
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 30, 2008 3:39 pm

eve i jas ti dadaov ivana
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Репутација на членовите
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: