Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Репутација на членовите

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 9:29 am

Leleeeeeeee e da toa neznam..i jas imah okolu 3270 a sega iam po malku neam pojma so e rabotta ke go pitum kris posle
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 9:47 am

До мене е проблемот дечкиии, и јас го чекам Крис да му кажам, наместо да ја заклучам темата Или/Или од 100 страници јас ја избришав валјда од таму ви се скусени. Ако има шанси некако да вратиме ОК, ако не ќе видиме, ќе разговарам со Крис за тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 9:49 am

Ok fala so ni objasni.oti sa cudum gledum nesto mi sa namalija mislenjta i si vikum izglede imat izbrisano toa so ne e potrebno ama aj ke vidme so ke bide....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 10:24 am

Hahaha...
Ja Nemam Pisuvano Tamu:PP

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 10:51 am

iq0r напиша:
Го нема ниту кај мене.. Мислам дека треба да смениш Крис.. Да даваат сите членови реп не само админите и модовите.. Мислам дека ви требаат исклусни Админи.

Дете ај малку спушти се на земја ОК ??
Bobi напиша:
До мене е проблемот дечкиии, и јас го чекам Крис да му кажам, наместо да ја заклучам темата Или/Или од 100 страници јас ја избришав валјда од таму ви се скусени. Ако има шанси некако да вратиме ОК, ако не ќе видиме, ќе разговарам со Крис за тоа

Боби ова не е мала грешка да ти кажам не знам како си можел да ги помешаш копчињата, одсега ке ја тргнам опцијата да бришете теми сите вие што имате таква опција затоа што ова ни случајно не смее да се повтори, и одсега нема бришење на НИ ЕДЕН ПОСТ ке се тргне и таа опција модераторите не ги поставив за џабе тие ке внимаваат да не се бега од тема си имаат ИЗМЕНИ и така ке предупредуваат ако треба ке поставам повеќе модератори


Ова со репутацијата е проблем од таму не е до мене набрзо ке се среди

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 10:52 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 10:53 am

E taka...a sega nema sansi da sa vrne toa?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 11:01 am

ке се воведе наскоро

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 11:02 am

ok

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 11:16 am

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 11:36 am

ajde ke pocekame;)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 1:42 pm

yey..Ke pocekameee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 1:42 pm

Ke pocekme KRIS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 3:25 pm

ејј и јас имам 1 кој ми дал?фала многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 4:42 pm

haha:)
me 2:)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 4:52 pm

тоа давав додека правев проби

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 1:25 am

inace super e ova so reputacijata.inace kaj mene seuste go nema(aj ke cekam da se pojavi)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 4:57 am

Deka mene rabote.....ja sega videh oti ima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 5:01 am

i kaj mene juhuuu hahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 5:04 am

A neli trebe da ti sa pojave na primer edns ke pustis rep.i trebe da ti sa pojave 1/100 ili jas iam svatano pogreska oti deka mene ne sa pojaave nisto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 5:13 am

кога вие праќате репутација тоа стигнува кај мене за да се одобри, така иде процедурата иако е многу комплицирано, значи сега јас ги одобрив и ете си имате

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 5:13 am

eve simona jas 2 ti dadov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 5:15 am

Ok sega mi e jasno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 8:23 am

Da Kris...ti se pravis so dobra namera...ama barem da ne do iskoristavat toa za loso neli?ti si super KRIS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Нед Aвг 24, 2008 8:25 am

Simona напиша:
Da Kris...ti se pravis so dobra namera...ama barem da ne do iskoristavat toa za loso neli?ti si super KRIS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Репутација на членовите
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: