Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Репутација на членовите

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 3:11 pm

репутацијата е укината, премногу се злоупотребуваше и неколку членови дури се логираа со друго имe за да си набилдаат репутација!

_________________


Последната промена е направена од Chris на Пон Сеп 01, 2008 3:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 3:21 pm

Многу јасно.... јас не знам како не можевте да сфатите, кога мене искрено на Скајп или пак на МСН ми праќаа упорно пораки за да им ставам репутација
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 3:28 pm

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 3:44 pm

се надевам дека не им стави

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 3:49 pm

Chris напиша:
се надевам дека не им стави

Ни на еден, дури и на братучетка ми која е регистрирана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 3:50 pm

i mene ne mi se dopadna toa so reputacijata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 3:51 pm

не ги сваќам!
демек фраери ке се направат
ако имаат повеќе репутација!
брее...
колку имам толку...:P

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пон Сеп 01, 2008 4:30 pm

браво

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Вто Сеп 02, 2008 7:28 am

kako be mozele toa da go praat samo da se dokaze koj kolku ima gogda 4uva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Вто Сеп 02, 2008 9:21 am

глупости,Боље со е тргната
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
fabrigas
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 536
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Вто Сеп 02, 2008 12:10 pm

ANGELAN напиша:
kako be mozele toa da go praat samo da se dokaze koj kolku ima gogda 4uva

aj ti nemoj da zboruvas zosto ti na site im davase vrati se nekolku strani nanazad procitaj si gi postovite i posle komentiraj.Vazi?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Вто Сеп 02, 2008 12:36 pm

Да, стварно глупо изгледа некои да приговараат, кога им праќале репутации на другите или пак тој праќал пораки него да му стават по некоја.... затоа тие што не учевствувале во овој случај имаат повеќе место за ЗБОР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Вто Сеп 02, 2008 12:42 pm

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
ANGELAN
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 224
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2008-07-24

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Вто Сеп 02, 2008 2:18 pm

pa im davav bev kulturna a ni gi poznavam 4lenovite jas nemav ni edna pred 2 dena pa mi satile jas ne gi terav so sila ti ne zbori mn i ne sum gi prakala nikakvi poraki neka gi pokaze cris site reputacii so sum im gi pratila kaj niv pa zborete zs svrtene strana i ke vidite deka viaa jas nemam niedno pa bev kulturna i im dadov po nekoja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Вто Сеп 02, 2008 2:27 pm

гледам дека забегавте и не иде на убаво работава затоа ке се заклучи темава!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Репутација на членовите
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: