Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Репутација на членовите

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 5:46 pm

Ова сте го сретнале на многу форуми така да мислам дека нема да ви биде до толку нејасно, репутација давате на пост кој што мислите дека заслужува + или евентуално ако според вас е негативно мислење ке ставите - а секој член под никот ке си има табела на која ке се гледаат резултатите, давањето репутација иде на следниов начин

кликнете на означеното копче

одберете дали ке биде ПОЗИТИВНО + или НЕГАТИВНО -

и последен чекор на ИСПРАТИ

тоа е се надевам ке биде интересно
Туторијалов е превземен од форумот на Тоше затоа ви се гледа различно но се надевам дека разбравте, стварно ме мрзеше уште еден да правам пошто цел ден се бавтам со ова

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 5:54 pm

Super

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 5:57 pm

еве сега ке ти дадам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 6:08 pm

Ama Ova Seuste Ne e Pusteno Taka:P
Deka Ne Gleam Gore Takvo Jas:)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 6:08 pm

Ima Samo
Odgovori Izmeni Brisi

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 6:09 pm

ni jas nisto ne gledam


Последната промена е направена од Tea на Пет Aвг 22, 2008 6:09 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 6:09 pm

Ni jas ne gledum nisto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 6:13 pm

ni jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 6:16 pm

Chris напиша:
еве сега ке ти дадам
a samo ti mozes da davas ili mozam i jas:)
deka gleam si mi dal

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Пет Aвг 22, 2008 7:53 pm

сите ке можете само не е пуштено од утре ке работи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 2:54 am

ok

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 2:54 am

Ok kris
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 4:26 am

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 4:51 am

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 5:42 am

го пуштив, дали работи сега?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 5:49 am

ne.......((kaj mene))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 5:50 am

ni kaj mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 7:12 am

ni kaj mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 7:28 am

Ni deka mene ne
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 7:35 am

pa ni kaj mene:S

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 7:37 am

Neznam so e rabotta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 7:39 am

ni kaj mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 8:52 am

Super e ideata, ama ni kaj mene go nema.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iq0r
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1100
Age : 23
Location : En Buenos Aires
Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 9:14 am

Го нема ниту кај мене.. Мислам дека треба да смениш Крис.. Да даваат сите членови реп не само админите и модовите.. Мислам дека ви требаат исклусни Админи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://CIQyYto0.hi5.com
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   Саб Aвг 23, 2008 9:26 am

ni kaj mene nema,a zs mi pokazuva deka imam 900 i nesto postovi koga imav 1050?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Репутација на членовите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Репутација на членовите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: