Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторПорака
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 3:21 am

Ange* напиша:
Саншаааајнс :))

Среќен роденден и се најубаво!!! И сите желби нека ви се исполнат!

Ве обб.

Love ya
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 3:31 am

Срцкиииииииииииии Среќенн роденденн !!!
Се што сакате да ви се исполни
Уштее 1000000 години да живеете
Ве обожавамм

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 3:31 am

Bojanna* напиша:
Јанчи, Пепии и Бонии среќен родендееен!!! Ве сакааам премногуу

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 3:34 am

Ange* напиша:
Саншаааајнс :))

Среќен роденден и се најубаво!!! И сите желби нека ви се исполнат!

Ве обб.

Love ya
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 4:01 am

Фала на сите највишее!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 4:21 am

Саншајнсс!!
Среќен Роденден!!
Сите желби да ви се исполнат,и све најубаво во животот!!
Ве обожавам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 5:40 am

Bonnie* i Peppy sreken rodenden i se najubavo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 5:42 am

An4i* напиша:
Ange* напиша:
Саншаааајнс :))

Среќен роденден и се најубаво!!! И сите желби нека ви се исполнат!

Ве обб.

Love ya

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 7:45 am

Фала Рац и Фавела~
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Miss.Igarzabal
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 128
Age : 22
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 7:54 am

Пепи & Бонние & Јана ХЕПИ БРДЕЈ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 8:02 am

Емии среќен роденден и на тебее

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Miss.Igarzabal
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 128
Age : 22
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 8:11 am

.martinkka.. напиша:
Емии среќен роденден и на тебее

фалааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 8:35 am

Пепи, Бони, Јана и Мисс.Изграбал среќен роденден се најубаво и се што сакате да ви се исполни да живеете уште 96854345 годинии ве сакам!

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 10:14 am

Бони, Јана, Пепи и Мисс.Изграбал среќен роденден и се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 2:46 pm

Бони,Јана,Еми и Пепи .. најхепи брдеј саншајнс и сите желбички да ви се исполнат!шакам ве мн

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 2:52 pm

Fala na site dechki :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 3:06 pm

Bonnie* & Peppy & Lovely Girl & Miss.Igarzabal
Среќен роденден и се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:00 pm

Sreken Rodenden My Love Biseraaaaaaaaaaaa(Eugenia.Suarez)


Последната промена е направена од ♥Euge Lanzani на Чет Jул 15, 2010 4:01 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:01 pm

Falaaaa Iskreeeeee

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:01 pm

Golema da Rastis sweet

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:02 pm

Бисерааааа сонцеее среќееен роденден се најубаво и сите желби да ти се исполнаат и успеех во секое полее..Те Сакаааммм...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:06 pm

Falaaa Valee te obozavaam najvekjeeeee

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:09 pm

Среќен роденден Eugenia.Suarez и се најубаво!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Miss.Igarzabal
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 128
Age : 22
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:10 pm

Среќен роденден бисера сонц сите желби да ти се исполнат и се нај нај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Чет Jул 15, 2010 4:11 pm

Fala Ange i Emi

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: