Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќен Роденден

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 3:04 am

London Eye напиша:
Happy B-day Bube!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 3:47 am

*Euge Suarez напиша:
London Eye напиша:
Happy B-day Bube!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:07 pm

Бонииии&Јана&Пепи среќееен роденден се најубаво,сите желби да ти се исполнаат ии успеех во сее..Ве сакаам..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 


Последната промена е направена од Miss.Lanzani на Нед Jул 11, 2010 4:15 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:09 pm

Бонии,Јанче и Пепи саншајнес среќен роденден и се најубаво во животот,сите желби да ви се исполнат,да растете големи,да носете 5ки,животот да ви биде уште поубав..ви посакувам усптех во сее..ве сакам

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 


Последната промена е направена од Eugenia.Suarez на Нед Jул 11, 2010 4:13 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:10 pm

Eugenia.Suarez напиша:
Бонии ми саншајн среќен роденден и се најубаво во животот,сите желби да ти се исполнат,да растиш голема,да носиш 5ки,животот да ти биде уште поубав..ти посакувам усптех во сее..те сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:11 pm

Иако ви честитав и на фб еве и тука (:


Бони,Јана&Пепи..
Среќен роденден,се најубаво,анамарија ве сака многу и ви посакува голем успе ♥.♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:14 pm

Пепии&Бонии&Јанчее.
срцки ве сакам највеќе, среќен ви роденден, сите желби да ви се исполнатт!!Последната промена е направена од London Eye на Нед Jул 11, 2010 4:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:14 pm

Anastasi4ka* напиша:
Eugenia.Suarez напиша:
Бонии,Јанче и Пепи саншајнес среќен роденден и се најубаво во животот,сите желби да ви се исполнат,да растете големи,да носете 5ки,животот да ви биде уште поубав..ви посакувам усптех во сее..ве сакам

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:16 pm

Фалааааа дечки
ве сакам
ве сакам
ве сакаааааааааам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:17 pm

и ние тебе (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:18 pm

dushichkii

Boniii happy b-daayy sunshinee

Janchyy happy b-day siss

Peppy happy b-day Bieberr

LOS AMOO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:19 pm

Bonnie&Peppy&Jannie
Happy Birthday Honeyyyyys!
Sreken rodenden ve sakaaaaaaaaam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:20 pm

Peace Girl напиша:
Bonnie&Peppy&Jannie
Happy Birthday Honeyyyyys!
Sreken rodenden ve sakaaaaaaaaam
ushte nekolku dena tebee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:25 pm

Peace Girl напиша:
Bonnie&Peppy&Jannie
Happy Birthday Honeyyyyys!
Sreken rodenden ve sakaaaaaaaaam
Вратете се на почетокот Go down
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:27 pm

Бони & Пепи & Јанчи Среќен роденден!Сите желби да ви се исполнаат!Ве сакам

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 4:43 pm

Bonii sreken rodenden i se najubavoo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 5:45 pm

Душичкииии среќен роденден и на дветее
се најубаво , пуно ве сакамм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 21
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 5:53 pm

Буценца мои,среќен роденден и сите желбички да ви се исполнат

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Нед Jул 11, 2010 11:34 pm

Фала Мили Моии!
Фала Највишее! Ве сакам наии.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 1:20 am

Саншаааајнс :))

Среќен роденден и се најубаво!!! И сите желби нека ви се исполнат!

Ве обб.

Love ya
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 1:24 am

Фала Ангее. И ние тебе те сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 2:31 am

Сонценца среќен роденден и се најубаво во животот и сите желби да ви се исполнатт
ве сакамм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 2:39 am

Јанчи, Пепии и Бонии среќен родендееен!!! Ве сакааам премногуу

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 2:50 am

среќен роденден на сите што им е денес уште 999999999999999 години да живејте!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   Пон Jул 12, 2010 3:20 am

Фала милии!
Лафф ја ал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќен Роденден   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќен Роденден
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: