Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 --Портал--

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 2:36 pm

Неа никој не ја врега само нормално девојче не праи такви работи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 2:47 pm

Ајјј секој ден по една копија од форумов пронаоѓам ако ако убаво е тоа инаку банерот не го земала затоа што е флеш и не може, да беше обична јпг слика одма ке го дрпнеше...

инаку пред некое време гледам сте ставиле некој блог со моево лого, да кажам дека и тоа е украдено, не е мој тој блог

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 2:52 pm

Па што значи чим крадат од нас.. ние сме најдобри
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 3:08 pm

jas se reg. da vidam so e toa
uzas-se e isto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 30, 2009 7:46 am

леле луѓе не можам да се изнасмеам хаха хаха хаха леле леле, баш ме интересираше за "форумот" од емогрл за ангели, имаше како ви се допаѓа форумов, јас чекирав недоволен(1) и сигурно тоа е причината што ме банирала хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 30, 2009 7:51 am

Леле иначе си направила членови, Лали, Еуге и Пит и демек се они хаха се изнасмеав ццц.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 30, 2009 7:56 am

s1mone напиша:
Леле иначе си направила членови, Лали, Еуге и Пит и демек се они хаха се изнасмеав ццц.

да да хаха, демек јас лали ти пит
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 30, 2009 8:04 am

леле болна работа.. па пишувала на Шпански
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 30, 2009 8:05 am

да ццц, и тоа има грешки, ние пиеме нафта па мислиме дека тоа се лали, пит и еуге. ццц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 21
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 30, 2009 8:14 am

Lally и Pitty ХАХАХАХХА лол, луда е.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 30, 2009 9:06 am

me banirala i gi izbrisala mislenjata
hahah
ona misli deka ke uspee nesto na toj forum
pa mene ne mi e gajle za nejziniot forum
ona sama se srami sebesi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eugenia Suarez
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 166
Age : 27
Registration date : 2009-08-03

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Aвг 11, 2009 3:06 am

Sakam da ve prasam kogo treba da go prasam za sorabotka so mojot forum?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Aвг 11, 2009 3:47 am

тоа прашај го крис...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Aвг 11, 2009 3:54 am

Или Крис или некој модератор ваљда
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   

Вратете се на почетокот Go down
 
--Портал--
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: