Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 --Портал--

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 07, 2009 7:31 am

добро де јас не реков за твојот. јас реков така фигуративно, општо, и ај да не се караме, те молам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 08, 2009 4:23 am

S@nja напиша:
Napravila sam novi forum o Lali,treba clanova,pa svi vi koji volite Lalu,dodjite na Lali balkan!!!Ocekujem vass!!!;)
jas sam se registrirala
pod ime lali4-forever
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 08, 2009 5:14 am

МОЈОТ ФОРУМ Е ИЗБРИСАН ЈАС ГО ИЗБРИСАВ ПОРАДИ ВРЕГАЊЕ И ДРУГИ ПРИ4ИНИ,СЕ ИЗВИНУВАМ.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 08, 2009 1:47 pm

Ајде сега да си го едитираш постот, кој ти кажа дека е дозволено да пишуваш со црвено?!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
princess KAROLINA
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 622
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 08, 2009 2:41 pm

Не, не, не, Крис алал да ти е стварно, ти симнувам капа Јас на овој форум да сум еден ден и ќе полудам начисто, гледаш што ми се случи по еден напишан пост
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Princezi4ka
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 852
Age : 21
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Jул 11, 2009 12:59 pm

Јас сакам да прашам ако некој сака и ако некој знае како да си направам потпис ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Jул 11, 2009 2:04 pm

na photoshop programata!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Princezi4ka
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 852
Age : 21
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Jул 11, 2009 2:15 pm

Е да ама како на фотошоп ? Што да праам таму ? Каде да идам ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Jул 11, 2009 2:25 pm

Abe ne idete off topic!
PA DOSTA VEKJE
SORRY CRIS ZNAM DEKA NE SUM MODERATOR ILI ADMIN AMA PA VEKJE...na 2 temi go ima pisano ova i toa vo gresni temi!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Jул 11, 2009 3:04 pm

Princezi4ka напиша:
Е да ама како на фотошоп ? Што да праам таму ? Каде да идам ?
во подфорумот ФОТОШОП се ти е објаснето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 4:58 pm

ако сакате мозете да соработувате со мојот форум за ангели не ми се лутите дека си отворив мој форум сигурно- http://angeli123.forummk.com/index.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:00 pm

Молам!?!?!И кого праша за навигациите?

Едит:Поголема копија нема,па и теми исти.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:03 pm

emogirl напиша:
ако сакате мозете да соработувате со мојот форум за ангели не ми се лутите дека си отворив мој форум сигурно- http://angeli123.forummk.com/index.htm
ШТО СЕ ТРЕСКАШ ОД ЗЕМЈА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 21
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:06 pm

AR Group напиша:
emogirl напиша:
ако сакате мозете да соработувате со мојот форум за ангели не ми се лутите дека си отворив мој форум сигурно- http://angeli123.forummk.com/index.htm
ШТО СЕ ТРЕСКАШ ОД ЗЕМЈА


Аце, секој со својот памет, то е . :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:09 pm

Дечки видете што напиша
ОВАА ТЕМА ЈА ОТВОРИВ ЗА ПРЕДУПРЕДУВАНЈЕ НА ТИЕ ЦЛЕНОВИ СТО ИМААТ ОТВОРЕНО 2 СМЕТКИ.

како прво нема олку членови рег.и све ти е копија од овој форум и уште бараш соработка,господеее...какви децаа имааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:10 pm

emogirl напиша:
ако сакате мозете да соработувате со мојот форум за ангели не ми се лутите дека си отворив мој форум сигурно- http://angeli123.forummk.com/index.htm

Па уште и имаш храброст да побараш соработка со нас???
Добро емогрл што се случува со тебе???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:12 pm

Абе девојчево нема памет...има тука отворено неколку сметки и таа е тефи и емо грл исто дете се...и за тоа беше претходно банирана со сите нејзини сметки...и ја одбанираа и бара пак бан...сру за изразувањето али стварно претерано е ова

видете го ова ххх:
Ова е пример за тоа колкава треба да биде големината на вашиот потпис, ви се дава рок денеска на сите вас кој имате потпис поголем од овие димензии (а ве има многу)
да го смените или намалите, во спротивно ке ви биде одземено правото да користите потпис!

ПРИМЕР ЗА ГОЛЕМИНА НА ПОТПИС Е
500X100
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:13 pm

Не да е претерано... За греота е. Убаво праша Ана... Што се случува со тебе xD?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:18 pm

Јас се рег.намерно и све е копијааа,да ви кажам и уште бараш соработка..загреотааа...те жалам,девојче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 28, 2009 5:49 pm

Напишала престанете веќе со спамирање...
а нема 10 мислења на форумот и 3 члена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 7:09 am

emogirl напиша:
ако сакате мозете да соработувате со мојот форум за ангели не ми се лутите дека си отворив мој форум сигурно- http://angeli123.forummk.com/index.htm

и бараш соработка?! се си копирала, форумот 5 члена нема, ти престанете веќe со спамирање абе се ископирала, ко некој да спамира кај неа хаха. гледајте :

Што е спам?

конткретно на форумов најмногу се спамира во темите како ДОБРЕДОЈДОВТЕ, СРЕЌЕН РОДЕНДЕН и слични теми... значи овој форум е обилен и не може на новите членови сите да им посакате добредојде, тоа ке го направат еден до двајца и крај на темата, а не цел форум, истово важи и за честитањето на роденден!

другата тема:ОВАА ТЕМА ЈА ОТВОРИВ ЗА ПРЕДУПРЕДУВАНЈЕ НА ТИЕ ЦЛЕНОВИ СТО ИМААТ ОТВОРЕНО 2 СМЕТКИ.

трета тема:Ова е пример за тоа колкава треба да биде големината на вашиот потпис, ви се дава рок денеска на сите вас кој имате потпис поголем од овие димензии (а ве има многу)
да го смените или намалите, во спротивно ке ви биде одземено правото да користите потпис!


ПРИМЕР ЗА ГОЛЕМИНА НА ПОТПИС Е
500X100

абе леле замалев кај тоа а ве има многу, форумот нема 5 члена, хаха. no comment...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 7:17 am

Natalia forever напиша:
emogirl напиша:
ако сакате мозете да соработувате со мојот форум за ангели не ми се лутите дека си отворив мој форум сигурно- http://angeli123.forummk.com/index.htm

и бараш соработка?! се си копирала, форумот 5 члена нема, ти престанете веќe со спамирање абе се ископирала, ко некој да спамира кај неа хаха. гледајте :

Што е спам?

конткретно на форумов најмногу се спамира во темите како ДОБРЕДОЈДОВТЕ, СРЕЌЕН РОДЕНДЕН и слични теми... значи овој форум е обилен и не може на новите членови сите да им посакате добредојде, тоа ке го направат еден до двајца и крај на темата, а не цел форум, истово важи и за честитањето на роденден!

другата тема:ОВАА ТЕМА ЈА ОТВОРИВ ЗА ПРЕДУПРЕДУВАНЈЕ НА ТИЕ ЦЛЕНОВИ СТО ИМААТ ОТВОРЕНО 2 СМЕТКИ.

трета тема:Ова е пример за тоа колкава треба да биде големината на вашиот потпис, ви се дава рок денеска на сите вас кој имате потпис поголем од овие димензии (а ве има многу)
да го смените или намалите, во спротивно ке ви биде одземено правото да користите потпис!


ПРИМЕР ЗА ГОЛЕМИНА НА ПОТПИС Е
500X100

абе леле замалев кај тоа а ве има многу, форумот нема 5 члена, хаха. no comment...

лелеее...значи ко прво има само Добродојде и таму она има поставено два поста и Еуге. Среќен роденден никаде не видов...ко прво има само четири члена! Не гледала што пишува во постот додека копирала од оваа страна. Стварно не ја сфаќам...а уште се жали дека сте ја навредиле...ццц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1589
Age : 25
Location : *DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 7:22 am

nez od edna strana e greota tolku da se vrega devojcevo ama od dr strana pa preterala so kopirala

na nikoj ne mu e zabraneto da otvara forumi

ima pravo da otvori za angeli

ama trebalo da go napravi orginalen a ne da kopira

toa e moe mislenje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 22
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 7:26 am

неШе во право си ама види она се ископирала...чудо банерот најгоре не го ископирала од кај нив...вистина е дека е греота да се вреѓа ама па да копира се ...не е во ред
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NeSe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1589
Age : 25
Location : *DrAcEvO*SiTy*
Registration date : 2009-03-14

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Jул 29, 2009 7:37 am

jas kazav od edna strana e greota a od dr ne trebala da kopira jas se reg i ima samo 2 kategorii i vkupno 5 temi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.anenese.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   

Вратете се на почетокот Go down
 
--Портал--
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: