Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 --Портал--

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 11:44 am

www.rebeldemaniasr.com
oficijalen srpski forum za rbd

www.angelitosdedul.com
oficijalen srpski forum za dulce

www.dmserbia.org
oficijalen srpski sajt za dulce

www.hefca-serbia.com
oficijalen srpski sajt za anahi

www.mibblokito.7forum.info
(imaat i domen ama neznam kako e tocno)
ova e oficijalen srpski forum za ucker (jas sum moderator)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 11:51 am

Ако сакате можеме да соработуваме и со мојот форум за Лали:
http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm - ама ако не си регистриран не се гледаат сите теми немој да мислите дека има само неколку теми хх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 11:53 am

Аце направи ми банер

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 12:10 pm

Chris напиша:
Аце направи ми банер

eve vlezi tuka i izberi si soodveten banner... i daj mi tvoj banner
http://elenaristeska.macedonianforum.net/forum-f2/topic-t3.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 12:30 pm

moze sorabotka so mojot forum za miley cyrus?

www.hana-montana.forumakers.com

seuste ne mi e dovrsen...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 12:36 pm

Ние ќе направиме нов банер бидејќи стариот ни е глуп..


Последната промена е направена од s1mone на Нед Мај 17, 2009 1:01 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 12:38 pm

ej a kako se pravi baner?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 12:54 pm

Со oфицијалниот балкански форум за СамракВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 12:59 pm

dusica.angeli напиша:
ej a kako se pravi baner?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 1:50 pm

dusica.angeli напиша:
dusica.angeli напиша:
ej a kako se pravi baner?
па во фотошоп ќе си направиш слиќичка. т.е. баннер со потребните димензии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 2:01 pm

ace.radevski напиша:
dusica.angeli напиша:
dusica.angeli напиша:
ej a kako se pravi baner?
па во фотошоп ќе си направиш слиќичка. т.е. баннер со потребните димензии

Банер е слика со чијо кликање те носи на некој сајт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 2:03 pm

s1mone напиша:
ace.radevski напиша:
dusica.angeli напиша:
dusica.angeli напиша:
ej a kako se pravi baner?
па во фотошоп ќе си направиш слиќичка. т.е. баннер со потребните димензии

Банер е слика со чијо кликање те носи на некој сајт
da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Пон Мај 18, 2009 2:05 am

aha ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Пон Мај 18, 2009 9:13 am

http://i41.tinypic.com/2aa09yt.jpg
eve go banerot sorry za post vrz post
a eve ja samo slikata od banerot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 21
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Мај 19, 2009 6:10 amОфицијален!?!?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 22
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Мај 19, 2009 10:25 am

abe nz ova drugarka mi go pravese...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Мај 20, 2009 5:59 am

Дечки мислам дека се разбравме погрешно, јас не реков порталот е слободен па ајде сега секој што има нека си рекламира тука поентата беше да најдеме добропосетен форум кој ке не рекламира да добиеме уште поголема посетеност иако не сме за жалење, после овие водечките форуми како Кајгана, Идивиди и слично иде нашиот затоа што е стварно доста посетен, значи тоа што сакав да кажам е дека како што самите можете да видите нашиот Портал веќе е преоптеретен немам место толку дополнителни реклами да ставам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Мај 20, 2009 6:34 am

и јас ова сакав да го кажам али ај викам тоа е твој дел па те остив ти да им кажеш
не може преку нашиов форум на другите да им се зголеми посетеноста
и не пишувајте сами вашите форуми кои тапа се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S@nja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Јун 21, 2009 1:51 pm

Napravila sam novi forum o Lali,treba clanova,pa svi vi koji volite Lalu,dodjite na Lali balkan!!!Ocekujem vass!!!;)


Chris - Едно од основните правила на форумов е токму ова што ти го прекрши, не се рекламираат овде други форуми, ова не е маркетингшки портал, другпат прочитај го правилникот на форумот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Јун 21, 2009 1:58 pm

ja sad cu da se regujem.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
S@nja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Јун 21, 2009 2:19 pm

Hvala ti punoo!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 21
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Јун 21, 2009 2:22 pm

np...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 07, 2009 5:20 am

ako sakate mozete da sorabotuvate so mojot forum.forum za zabava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 07, 2009 5:39 am

mojot forum sepak ne e samo so eden 4len, ako sakate da sorabotuvame so nego, dobro. ako ne sakate, pak dobro. ne sakav da go reklamiram, zatoa da znaete mi e vo web
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 21
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Вто Jул 07, 2009 7:20 am

mojot ne samo so 1 clen.i da ti kazam
mojot forum e nov i nemoze odma da se zaclenat poveke clenovi.poleka poleka so gospot napred ke imam i jas poveke clena.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   

Вратете се на почетокот Go down
 
--Портал--
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: