Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќна Нова Година

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Вто Јан 05, 2010 6:02 am

Да бидете сакани како Шехерезад, да ви оди бизнисот како на Онур, да ви трае љубовта како на г-дин Бурхан и Надидан Среќна Нова се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Вто Јан 05, 2010 6:45 am

Natalia forever напиша:
Да бидете сакани како Шехерезад, да ви оди бизнисот како на Онур, да ви трае љубовта како на г-дин Бурхан и Надидан Среќна Нова се најубаво

tnx!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reese Witherspoon
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 632
Age : 22
Registration date : 2009-03-13

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Вто Јан 05, 2010 2:07 pm

Среќна Нова 2010 година и Среќни Божиќни празници! Многу здравје, љубов и среќа и се најубаво во понатамошниот живот. На форумот многу успех и нови членови.
Ви посакува Сања
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
princeza
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 5
Age : 22
Registration date : 2010-01-08

ПишувањеПредмет: s   Пет Јан 08, 2010 3:45 pm

srekna nova godina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Trajce Fenty^
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1156
Age : 23
Location : Со Аnahi и Rihanna ... на месечината
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Нед Јан 10, 2010 7:40 am

SreKna noVa godIna ... i BoziKni PrazniCi ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casiangelesmacedonianfans.piczo.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќна Нова Година
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: