Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Среќна Нова Година

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 6:38 am

Ви посакувам многу здравје, љубов, и среќа на сите во новата 2010 година, на форумот му посакувам уште поголем успех!

СРЕЌНА НОВА ГОДИНА_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 6:45 am

И од мене..среќна нова година на сите..да ви се исполант сите желби и да не дозволувате некој да ви ја расипе оваа година
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 6:55 am

Аnam:] напиша:
И од мене..среќна нова година на сите..да ви се исполант сите желби и да не дозволувате некој да ви ја расипе оваа година

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 6:57 am

Аnam:] напиша:
И од мене..среќна нова година на сите..да ви се исполант сите желби и да не дозволувате некој да ви ја расипе оваа година

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 6:57 am

Tinnie напиша:
Аnam:] напиша:
И од мене..среќна нова година на сите..да ви се исполант сите желби и да не дозволувате некој да ви ја расипе оваа година
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 7:00 am

Srekna Nova 2010 i se najubavo!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Steffy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1239
Age : 23
Location : New York ;D
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 7:07 am

Ангела_Ан4и напиша:
Tinnie напиша:
Аnam:] напиша:
И од мене..среќна нова година на сите..да ви се исполант сите желби и да не дозволувате некој да ви ја расипе оваа година
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 28
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 7:27 am

Среќна 2010 година на сите...пред се сакам да ви посакам здравје,радост,среќа,љубов и се најубаво сите желби да ви се исполнат во новата година!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 7:32 am

Во новата година ви посакувам
12 месеци среќа
52 недели забава
365 дена успех
8760 часови здравје
52600 минути уживање
3153600 секунди љубов.
Среќна Нова 2010 Година!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 23
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 7:49 am

среќна нова година се што сакате да ви се испони и многу успех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1652
Age : 29
Location : en Eudamon
Registration date : 2008-09-21

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 8:59 am

СРЕЌНА НОВА ГОДИНА и од мене и се најдобро! Многу среќа, здравје, љубов, радост и успех во новата 2010. година!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://floricienta.forumotion.com/
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 9:17 am

Епа ај,среќна нова година и од мене,дечки!Сите желби да ви се остварат!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 9:25 am

Rebellious angel напиша:
СРЕЌНА НОВА ГОДИНА и од мене и се најдобро! Многу среќа, здравје, љубов, радост и успех во новата 2010. година!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 9:54 am

Среќна Нова 2010 година на сите и се најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 10:35 am

Со закаснување,среќна Нова Година!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Maje
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2516
Age : 20
Location : Со Тефи во шопинг
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 11:36 am

Среќна Нова 2010 Година многу здравје, среќа, успех во учењето и сите желби нека ви се исполнат!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 11:53 am

Srekna Nova 2010 Godina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пет Јан 01, 2010 12:24 pm

Среќна Нова Година
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Саб Јан 02, 2010 6:41 am

Среќна Нова Година и од мене
јас се што имав ви посакав во една ваква тема во офф топик
ете :
tatjana напиша:
Срекна Нова 2010 Година и се најубаво во неа.
Многу здравје , срека , успех во учењето!
Од се срце ви посакувам сите желби на сите членови од форумот да ви се отстварат!
Имаше недоразбирања , кавги ...
Но овој форум ке остане најпосетуваниот форум во Македонија!
Да не беше Крис немаше да има форум каде ке ги кажуваме тајните , оценките и да си помагаме во домашните . Голема благодарност до него и до Ана Марија, Стефан , Супер Модераторите ,Модераторите кои го направија овој форум место за дружење.
Од Татјана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Саб Јан 02, 2010 7:05 am

Среќна Нова 2010 Година! Се најубаво во неа, многу здравје, успех и среќа!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Саб Јан 02, 2010 7:08 am

Среќна нова 2010 и се најубаво во неа и сите желби да ви се исполнат
А на форумов му посакувам уште многу успешни и активни членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пон Јан 04, 2010 11:20 am

VeKi4kA напиша:
Среќна нова 2010 и се најубаво во неа и сите желби да ви се исполнат
А на форумов му посакувам уште многу успешни и активни членови
I site sto do sega ne stanale da stanat top posteri
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Пон Јан 04, 2010 11:24 am

се надевам дека нема да се налутите дека покасно ама сепак среќна нова 2010 година и среќни божиќни празници ви посакува паз бауер!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Вто Јан 05, 2010 4:32 am

Srekna Nova Godina vi posakuvam se naj ubavo vo neaa a na forumov uste mnogu uspesni
godini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XxX*Miss Egue*XxX
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1358
Age : 21
Location : во иднината :)
Registration date : 2009-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   Вто Јан 05, 2010 4:37 am

Thiaguella напиша:
Srekna Nova Godina vi posakuvam se naj ubavo vo neaa a na forumov uste mnogu uspesni
godini

и јас исто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Среќна Нова Година   

Вратете се на почетокот Go down
 
Среќна Нова Година
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: