Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 --Портал--

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: --Портал--   Пет Јун 20, 2008 4:49 pm

Се во врска со нашиот ПОРТАЛ прашајте овде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 7:15 am

Moze da sorabotuvame so forumot mmm (makedonska muzicka mreza)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 7:35 am

молам :илли:

никако да не се спомне овде тоа име

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 7:36 am

hahahahahahhhah
Znaev ama kako sakas
tamu si ROYAL i si skaran so maya taka ili
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 7:39 am

со цела фамилија на маја

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 7:40 am

hhahahahhahahahhahahahha
Znaci so maja i tedi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 7:41 am

да

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 1:55 pm

Имам предлози за два соработници:

Македонски портал за ТВ:
http://tvaddict.blog.com.mk/

Најдобриот веб портал за Изгубени:
http://lostseries.blog.com.mk/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 1:57 pm

сега ке разгледам, фала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 1:58 pm

Rebelde Way Balkan

http://z7.invisionfree.com/Rway_Balkan/
Chris- Сликата е смалена, не ставајте слики поголеми од димензиите на форумот!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 2:09 pm

ESC каква случајност, првиот блог горе што го предложи е на кој најдобар другар, сигурно ке има соработка чекај за лост да видам, ама и тој го знам...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 2:45 pm

Chris напиша:
ESC каква случајност, првиот блог горе што го предложи е на кој најдобар другар, сигурно ке има соработка чекај за лост да видам, ама и тој го знам...

Игор ти е најдобар другар? Мене ми е одличен пријател т.е преку интернет . Покани го нека ни се зачлени на форумов иако знам дека баш не е многу ФАН на Тин серии... а мислам он ми има за тебе зборувано, дека си бил фан на Бунтовниците :6576: :6576:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Сре Јун 25, 2008 2:54 pm

да бе, заедно учевме сега завршивме средно, супер дете е, а он нема шанси да дојде тука затоа што ни една тин серија не сака , сте ме оговарале а ц ц ц ц

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Јун 28, 2008 12:08 pm

moze da sorabotuvame so srpskiot forum za telenoveli
http://serije.forumotion.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Јун 28, 2008 1:55 pm

ке се обидам да стапам во контакт

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 03, 2008 8:58 am

moze da soraboruvame i so fan clubon na RBD
http://rbdparasiempre.forumotion.com/portal.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Чет Jул 03, 2008 11:20 am

аа овие со задоволство ке ги прашам, а оние за серијата ме игнорираа и не ми ни пишаа, ама ако они губат форумот им е многу јаден

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
S@nja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 62
Age : 26
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Пон Jул 07, 2008 6:10 pmПоследната промена е направена од S@nja на Пет Јун 19, 2009 5:07 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 22
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Мај 16, 2009 3:23 am

moze da soraboruvame i so
http://blog.com.mk/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Мај 16, 2009 4:20 am

Штом е сега Кико тука, ако може да прашам за соработка со овој форум:

http://nexttimefanclub.forummk.com/forum.htm

???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Саб Мај 16, 2009 6:05 am

леле да и јас сакам со тој да соработуваме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 2:53 am

ммм добро изгледа, на кого е форумов?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 3:34 am

Chris напиша:
ммм добро изгледа, на кого е форумов?
На едни две прекрасни девојчиња од Охрид, Симона и Леа...а како што можеш да видиш јас сум модератор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 10:12 am

Епа јас пратив покана наскоро ке направиме соработка

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   Нед Мај 17, 2009 11:38 am

Може соработка со мојот форум за Елена Ристеска?

http://elenaristeska.macedonianforum.net/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: --Портал--   

Вратете се на почетокот Go down
 
--Портал--
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: