Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 10:05 am

trompitateamo. ♥ напиша:
не е лош
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 10:17 am

Паа малку не ми е убаво шо е елката кај тоа Casi Angeles и црно шо има .. али другото е супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 10:19 am

Burn.In.Hell напиша:
Паа малку не ми е убаво шо е елката кај тоа Casi Angeles и црно шо има .. али другото е супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 11:00 am

Ај Лајк ит
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 11:21 am

TheWanтed. напиша:
trompitateamo. ♥ напиша:
не е лош

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 11:45 am

ChinaSuarez.♥ напиша:
TheWanтed. напиша:
trompitateamo. ♥ напиша:
не е лош
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 11:54 am

супер е (:

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 22
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 11:54 am

lozanoska напиша:
ChinaSuarez.♥ напиша:
TheWanтed. напиша:
trompitateamo. ♥ напиша:
не е лош
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 1:35 pm

Океј е !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 21
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 1:56 pm

Преубав е новиот лук баш ми се свиѓа елката и тие слики за нови постови

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 3:15 pm

RebeldeAngel.♥ напиша:
Преубав е новиот лук баш ми се свиѓа елката и тие слики за нови постови
Ме 2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Дек 23, 2010 3:15 pm

Па супер е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Дек 24, 2010 1:17 am

Супер е!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Дек 24, 2010 4:10 am

Ми се допаѓа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јан 18, 2011 3:07 pm

sega ke treba slikata da ja menvate?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јан 18, 2011 3:08 pm

не уште малку и ќе се тргнат новогодишните работи :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јан 18, 2011 3:10 pm

А сликата ќе се тргне или таа ќе остане?

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Вто Јан 18, 2011 3:11 pm

предлагам да се смени сликата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јан 19, 2011 3:41 am

Јас мислам не,бидејчи овај форум и поточно за Ангели а не ТА...
А кога ќе се откитува?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јан 19, 2011 3:49 am

Burn.In.Hell напиша:
предлагам да се смени сликата


_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јан 19, 2011 4:49 am

Сликата нема потреба да се менува али сеа уште малце би требало да се извадат новогодишните украсувања :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јан 19, 2011 4:51 am

Super e ama dosadno e da stoi edno isto logo 100 godini
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јан 19, 2011 5:35 am

Ново лого и сќин на форумов мислам кога ќе заврши Ангели 4 Сезона на А1. :P;
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јан 19, 2011 7:51 am

^ А тоа уште не ни почнало χD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Јан 19, 2011 8:24 am

Така да ќе се стрпиме до некој ден од ова следно лето xD;
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: