Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 7:12 am

хахахаха ах леле што праам ја со вас

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 7:14 am

...ќе мора да не трпиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 7:15 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 7:17 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 8:39 am

bi mozelo taka da se menuva na nekoe vreme logoto i da ima od sekogo posebno prvin jazmin,pa thiago,pa mar,rama,tacho,cielo......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 9:16 am

lele edvaj cekam os thiago
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 9:28 am

hehe me too
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 30, 2008 4:44 am

epa ajde togas i jas hahah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 30, 2008 4:47 am

epa ja zaedno ke cekame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 30, 2008 6:08 am

aj aj ke docekame hh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Aвг 31, 2008 6:18 am

hh da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 8:57 am

леле многу е убав скинот и посебно логото (дека е со јасмин) и да ве прашам,знам дека нема да сакате ама сепак, може ли после логото со тијаго да ставите лого со начо(не мора само со него, може и со некој друг, како рама, тачо) ако не сакате тогаш ве молам барем ставете лого со рама и тачо заедно!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 9:00 am

E da vi sa molum i jas od RAMA da klajte nemora odma koga sakte ama da klajte od rama..thanks odnapred
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 9:01 am

да и од мене фала однапред ако ставите лого со начо,тачо или рама посебно или заедно!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:03 pm

сите глумци ке поминат на лого дали сами или во група не е важно само бидете трпеливи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:05 pm

jas sum trpeliva edvaj cekam thiago da bide.nema da se trgnam od forumov(jas i onaka ne se trgam)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:42 pm

yeee eve go od tijago
mn e toooop logota ama skinot nekako ne mi e neso
sepak logoto e pobitno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:42 pm

Super e novovo logoooooooooooooooo
TOPPPP
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:44 pm

абе само пробувам што ви е нема вака да седи хахахаха

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:45 pm

hahah OKs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:45 pm

logoto ostaj ubavo e ama skin menjaj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:46 pm

логото ке седи сега го направив а за скин кога зборите на што мислите на позадината на форумот? или цел форум

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:50 pm

pozadina na forumot
sea e pak starata neli?
preeska taa so bese so cvetovi nekoi beli ne mi se svigase
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:51 pm

да старата е и таа ке остане останатото беше проба

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Сеп 01, 2008 1:53 pm

aha
epa super e vaka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: