Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 27, 2008 8:12 pm

ok
ke go smenam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 24
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 27, 2008 10:20 pm

super e novoto logo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 2:42 am

Супер е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 3:18 am

Јасмин да ви кажам синоќа баш ја сонував, Јасмин, Тијаго и Јас, Мар никаде ја немаше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 3:56 am

Lleleeeeee super e Jazmin
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 4:04 am

Топ е логово супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 5:37 am

sea go vidov od 1va... top e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 5:39 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 5:39 am

super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 6:57 am

Top e...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 7:02 am

Mnogy e ubavo novoto logo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 7:03 am

најубаво е
ми дојде време
и на мене
да плакнам очи на
скинов
:D

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 7:06 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 7:10 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 7:19 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 9:35 am

http://i59.servimg.com/u/f59/12/79/17/26/1xl-1010.jpg
Malce i go popraviv liceto t.e make up-ot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 9:37 am

ee super e
na photoshop napravi ili
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 11:08 am

ne.... na Photo Editor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 2:39 pm

moze slednoto logo da bide sp thiagito?
please
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 2:39 pm

daaaaaaa pls
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 4:25 pm

Важи, кога ќе треба да се постави, најверојатно крајот на септември почетокот на октомври, јас ќе ги известам Игор, и ќе пратам добра слика, или па ќе ви кажам пред да се направи, вие најдобро анкетирајте за најдобра слика на ЛОГО да ви стои
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 4:33 pm

Lele top super lele kolk se raduvam yeeeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Чет Aвг 28, 2008 5:00 pm

хехехе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 2:37 am

па беше он брзо сеа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 29, 2008 7:10 am

ne bese sam so Mar bese hh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: