Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дизајн, Изглед и Лого на форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 09, 2008 5:37 pm

da, no sepak Mar i Tjago ne kazuvaat mnogu za serijava, tocno deka znaeme deka tie se par tamu,no...mislam deka najdobro bese logoto na CASI ANGELES so angelskite krilca kako sto imame nie koi nemame avatari.Toa e bas nezno ama i jako ;)
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 09, 2008 5:39 pm

ова лого нема да биде конечно, решивме да дека ке го менуваме почесто, овие двајца се ставени затоа што се најпопуларни меѓу фановите, ама нема да останат вечно

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 09, 2008 5:39 pm

Mene ova logo poveke mi se sviga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 09, 2008 5:40 pm

pa ne deka ne e ubavo no LOGO...HMPHM....Kakvo logo ke da bea Mar i Tjago?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 09, 2008 5:41 pm

убаво

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 09, 2008 5:47 pm

e dobro...ok si e,sorry ako nesto zgresiv :S
Вратете се на почетокот Go down
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Саб Aвг 09, 2008 5:52 pm

да, ќе се менува почесто, сепак не може да ве отепаме се со исти ликови, малце да смениме монотонија, наредниот пат може само малечките да ги ставиме, има време ќе видеме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Aвг 10, 2008 8:27 am

da moze
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Aвг 10, 2008 8:54 am

i jas sa soglasavum so na7nebo ama cim ke gi mente ok e toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Нед Aвг 10, 2008 9:58 am

na7nebo напиша:
e dobro...ok si e,sorry ako nesto zgresiv :S

abe togas taka sum go napisal toa ee pa se si zimas pri srce

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Aвг 11, 2008 6:53 am

OK de jas sum takov-ne me znaes dovolno :D ?
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Aвг 11, 2008 7:07 am

хехе те знам, затоа и викам да не бидеш таков

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пон Aвг 11, 2008 1:37 pm

abe toa e prirodno :P
Вратете се на почетокот Go down
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 1:50 am

Noviot izgled e super...sea za sea !!!Pozzzn
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 1:51 am

da mnogu e dobar noviot izgled :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 3:19 am

Super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 25
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 4:19 am

Simona напиша:
Super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
maia
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 344
Age : 25
Registration date : 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 5:04 am

ejj mi se sviga i meneeeee super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 7:27 am

jas ne ocekuvav vakvo logo se iznenadiv koga go vidov ama i smesno e kakvi faci imaat napraeno posebno Jems
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 7:28 am

Jems e kuti Scooby Doo-takva faca ima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 7:28 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Elyy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 113
Registration date : 2008-08-17

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Пет Aвг 22, 2008 3:40 pm

Cool se .....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 27, 2008 7:52 pm

еве ви ново лого како што ветив брзо ке се менуваат за да ги задоволиме сите вкусови, овој пат од мене изработен и мој избор зашто девојкава е преубава!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 22
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 27, 2008 7:57 pm

tnx (napokon go smenivte ne so nepodnoslivne jeyms, barto i hustina)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   Сре Aвг 27, 2008 8:04 pm

хаха нина ај смени потпис ПРЕГОЛЕМ Е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дизајн, Изглед и Лого на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дизајн, Изглед и Лого на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: